My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access


Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 30 Μαϊος 2015 - 7:40

Σάββατο 30 Μαΐου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:50: Novasports 2: Διεθνής Μαραθώνιος Στοκχόλμης: Αγώνας δρόμου αντοχής

13:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προκριματικά

13:30: Novasports 3: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ροστόφ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

13:30: Action 24: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ντιναμό Μόσχας-Κράσνονταρ

14:25: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

15:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προκριματικά 1 & 2

16:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προκριματικά

16:00: Novasports 4: Τουρνουά ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας κατάταξης

16:15: ΟΤΕ Sport 4: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – Final 4, 1ος ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Βίβε Τάργκι Κίλτσε

17:00: Action 24: Τελικός Κυπέλλου Σκωτίας: Φόλκερκ-Ινβερνές

17:20: Novasports 4: Τουρνουά ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας κατάταξης

18:00: Novasports 1: Τελικός Super League Νovasports K-17: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

18:30: Novasports 3: Πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 γυναικών – 5ος τελικός: Ολυμπιακός-ΝΟ Βουλιαγμένης

18:40: Novasports 4: Τουρνουά ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας κατάταξης

19:00: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Βερόνα-Γιουβέντους

19:00: ΟΤΕ Sport 4: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – Final 4, 1ος ημιτελικός: Κίελο-Βεζπρέμ

19:30: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Προημιτελική φάση, 2ος αγώνας: Γιοβεντούτ-Μπαρτσελόνα

21:00: ΟΤΕ Sport 1: DFP Pokal - Τελικός Κυπέλλου Γερμανίας: Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ

22:00: ΟΤΕ Sport 2: Τελικός Κυπέλλου Γαλλίας: Οσέρ-Παρί Σεν Ζερμέν

22:00: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελική φάση, 1ος αγώνας: Ουμάνα Βενέτσια-Μπον Ρέτζιο Εμίλια

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Copa del Rey – Τελικός Κυπέλλου Ισπανίας: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

11:00: Action 24: Man to Men

12:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

19:00: ΟΤΕ Sport 1: Ημέρα Τελικών Κυπέλλων (Pre Game Show)

21:30: ΟΤΕ Sport 2: Αντίστροφη μέτρηση (Εκπομπή για τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου)

21:30: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

01:00: ΟΤΕ Sport 3: Ημέρα τελικών Κυπέλλων (Post Game Show)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 31 Μαϊος 2015 - 8:36

Κυριακή 31 Μαΐου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προθέρμανση

10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προθέρμανση

10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Προθέρμανση

10:45: Novasports 4: Τουρνουά ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Μικρός τελικός

11:30: ΝΕΡΙΤ Plus: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κωπηλασίας - Πόζναν

11:45: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Αγώνας

12:00: Novasports 4: Τουρνουά ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Τελικός

13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Αγώνας

13:40: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Προημιτελική φάση, 2ος αγώνας: Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης

14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ιταλίας, Μουτζέλο: Αγώνας

14:30: ΟΤΕ Sport 6: Montreux Volley Masters – Τρίτη θέση

16:15: ΟΤΕ Sport 4: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – Final 4, τρίτη θέση

17:00: ΟΤΕ Sport 6: Montreux Volley Masters – Τελικός

17:30: ΟΤΕ Sport 2: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι άουτ, 7η αγωνιστική: Καλλιθέα-Παναιγιάλειος

18:15: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος

19:00: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Κάλιαρι-Ουντινέζε

19:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 7η αγωνιστική: Παναχαϊκή-ΑΕΚ

19:00: ΟΤΕ Sport 4: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – Final 4, τελικός

19:00: Novasports 3: Κύπελλο Πορτογαλίας – Τελικός: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας-Μπράγκα

20:30: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 4η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Ρόμα-Παλέρμο

21:45: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Φιορεντίνα-Κιέβο

21:45: ΟΤΕ Sport 3: Serie A: Νάπολι-Λάτσιο

21:45: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Σασουόλο-Τζένοα

02:10: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών 2015 – 1ος όμιλος, 1η εβδομάδα: ΗΠΑ-Ιράν

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 1 Ιουν 2015 - 8:57

Κυριακή 1 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00 Eurosport 2 Ρολάν Γκαρός 9η μέρα 

12:00 Eurosport Ρολάν Γκαρός 9η μέρα

20:00 OTE Sport 2 HD Καρλσρούη - Αμβούργο Bundesliga - πλέι οφ

21:00 OTE Sport 6 HD Βενέτσια - Ρέτζο Εμίλια Serie Α

πηγή sport24.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 2 Ιουν 2015 - 16:28

Τρίτη 2 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00 Eurosport 2 Αυστρία - Παναμάς Παγκόσμιο κύπελλο U-20
12:00 Eurosport 2 Ρολάν Γκαρός Προημιτελικοί διπλού ανδρών
15:00 Eurosport 2 Ρολάν Γκαρός Προημιτελικοί
15:00 Eurosport Ρολάν Γκαρός Προημιτελικοί
18:30 Novasports 3 Άρης - Ολυμπιακός Basket League - πλέι οφ
20:00 Eurosport 2 Αγώνες μοτοσικλετών speedway The Elite League, Σουηδία
20:30 Novasports 1 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός Basket League - πλέι οφ
20:30 Novasports 2 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Α1 ανδρών - 3ος τελικός
21:30 OTE Sport 2 HD Μόναχο 1860 - Κίελο Bundesliga 2 - πλέι οφ
21:45 OTE Sport 6 HD Σάσαρι - Αρμάνι Μιλάνο Serie A

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 3 Ιουν 2015 - 13:27

Τετάρτη 3 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00: ΟΤΕ Sport 2: Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου – LFP World Challenge: Βιγιαρεάλ-Μπρισμπέιν Ρόαρ

17:30: ΟΤΕ Sport 2: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι άουτ, 8η αγωνιστική: Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας

18:15: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης

19:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 8η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

20:30: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 5η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος

21:15: ΟΤΕ Sport 4: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Αννόβερο-Κίελο

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 3ος αγώνας: Μπον Ρέτζιο Εμίλια-Ουμάνα Βενέτσια

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

20:30: Action 24: Sports Live

22:00: ΝΕΡΙΤ Plus: Αθλητική Τετάρτη

22:30: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 4 Ιουν 2015 - 13:16

Πέμπτη 4 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

20:30: Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Hμιτελικοί, 4ος αγώνας: Αρης-Ολυμπιακός

21:30: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 1ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 4ος αγώνας: Ντίναμο Σάσαρι-Αρμάνι Μιλάνο

04:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Τελικοί, 1ος αγώνας: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Κλίβελαντ Καβαλίερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

18:15: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο

20:00: Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Hμιτελικοί, 4ος αγώνας: Αρης-Ολυμπιακός (Pre Game Show)

20:30: Action 24: Sports Live

22:15: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 5 Ιουν 2015 - 13:01

Παρασκευή 5 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:50 OTE Sport 5: Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

17:05 OTE Sport 6: Μπιτς Βόλεϊ FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Προημιτελικός γυναικών

17:45 Novasports 1: Συνέντευξη Τύπου Γιουβέντους

19:45 Novasports 1: Συνέντευξη Τύπου Μπαρτσελόνα

21:45 OTE Sport 6: Μπάσκετ Ιταλικό Πρωτάθλημα: Μπον Ρέτζιο Εμίλια - Ουμάνα Βενέτσια

22:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ, ACB Ισπανίας, Ημιτελικοί: Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα Μάλαγα

05:10 OTE Sport 4: Βόλεϊ FIVB World League Ανδρών: ΗΠΑ - Ρωσία

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 6 Ιουν 2015 - 12:54

Σάββατο 6 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2015 – Πόρετς, Κροατία: 1ος ημιτελικός γυναικών

13:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2015 – Πόρετς, Κροατία: 2ος ημιτελικός γυναικών

15:35: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2015 – Πόρετς, Κροατία: Προημιτελικός ανδρών

16:00: Eurosport2: Σερένα Γουίλιαμς - Λούσι Σαφάροβα - Tελικός γυναικών Roland Garros

16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League Νέων – Πλέι οφ, 5η αγωνιστική: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Βόλου

16:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Καναδά, Μόντρεαλ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

18:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2015 – Πόρετς, Κροατία: Τρίτη θέση γυναικών

19:00: Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης «Mare Nostrum», Κανέ: 1η ημέρα

19:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2015 – Πόρετς, Κροατία: Τελικός γυναικών

19:15: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 5ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο-Ντιναμό Σάσαρι

19:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Καναδά, Μόντρεαλ: Προκριματικά

21:45: Novasports 1: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα

21:45: ΝΕΡΙΤ & ΝΕΡΙΤ HD: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα

02:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ γυναικών – Κανονική περίοδος: Ιντιάνα Φίβερ-Μινεσότα Λινξ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

20:00: Novasports 1: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα (Pre Game Show)

20:00: ΝΕΡΙΤ & ΝΕΡΙΤ HD: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα (Pre Game Show)

23:55: Novasports 1: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα (Post Game Show)

00:00: ΝΕΡΙΤ & ΝΕΡΙΤ HD: UEFA Champions League – Τελικός: Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα (Post Game Show)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 7 Ιουν 2015 - 12:39

Κυριακή 7 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ACB Ισπανίας: Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια Μπάσκετ

13:40 OTE Sport 6: Μπάσκετ ACB Ισπανίας: Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα Μάλαγα

15:00 Novasports 1: Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Ιρλανδία - Αγγλία

16:00 OTE Sport 6: Βόλεϊ FIVB World League Ανδρών: Βραζιλία - Αυστραλία

17:00 Action 24: Μπρόντμπι – Εσμπιεργκ

18:00 Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 3η-4η θέση, 1ος αγώνας: ΠΑΟΚ - Αρης

18:00 Novasports 3: Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Κροατία - Γιβραλτάρ

19:00 OTE Sport 3: Football League πλέι οφ: ΑΕΚ - Λάρισα

19:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης Mare Nostrum: 2η μέρα

19:10 OTE Sport 6: Βόλεϊ FIVB World League Ανδρών: Ιταλία - Σερβία

19:30 ΟΤΕ sport4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 1ος τελικός: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

20:00 Alpha: Formula1: Grand Prix Du Canada 2015

20:30 Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ πλέι οφ: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

20:30 Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ πλέι οφ: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

20:45 OTE Sport 5: Formula 1

21:45 OTE Sport 6: Μπάσκετ Ιταλικό Πρωτάθλημα: Ουμάνα Βενέτσια - Μπον Ρέτζιο Εμίλια

03:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ πλέι οφ, Τελικοί: Γκόλντεν Στ. Γουόριορς - Κλ. Καβαλίερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

17:30 ΟΤΕ sport4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 1ος τελικός: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Pre game show

17:30 Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 3η-4η θέση, 1ος αγώνας: ΠΑΟΚ - Αρης: pre game show

19:30 OTE Sport 5: Εκπομπή Grand Prix

19:45 Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 3η-4η θέση, 1ος αγώνας: ΠΑΟΚ - Αρης: post game show

21:30 ΟΤΕ sport4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 1ος τελικός: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Post game show

22:00 NERIT: Αθλητική Κυριακή

22:30 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 8 Ιουν 2015 - 9:45

Δευτέρα 8 Ιουνίου2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 Topshelf Open – Ολλανδία: 1η ημέρα

17:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 Topshelf Open – Ολλανδία: 1η ημέρα

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι άουτ, 9η αγωνιστική: Αναγέννηση Καρδίτσας-Ζάκυνθος

21:30: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 6ος αγώνας: Ντίναμο Σάσαρι-Αρμάνι Μιλάνο

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20;30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: Action 24: Action Εστί

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 9 Ιουν 2015 - 12:32

Τρίτη 9 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00 Novasports 4: Τένις, Topshelf Open: 2η μέρα

15:30 Novasports 4: Τένις, Topshelf Open: 2η μέρα

19:30 Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ Μικρός τελικός, 2ος αγώνας: Αρης-ΠΑΟΚ

22:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ACB Ισπανίας: Βαλένθια Μπάσκετ - Ρεάλ Μαδρίτης

04:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ, 3ος Τελικός: Κλ. Καβαλίερς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30 Action 24: Blender

19:00 Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ Μικρός τελικός, 2ος αγώνας: Αρης-ΠΑΟΚ: Pre game show

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:15 Novasports 1: Ωρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 10 Ιουν 2015 - 9:25

Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015


ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


13:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Oλλανδία: 3η ημέρα


17:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Oλλανδία: 3η ημέρα


18:00: ΟΤΕ Sport 1: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 10η αγωνιστική: Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΚ


18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ, 10η αγωνιστική: Λάρισα-Ηρακλής


19:00: Novasports 3: Αγώνες κολύμβησης «Mare Nostrum» – Βαρκελώνη: 1η ημέρα


19:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 2ος αγώνας: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός


21:30: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 7ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο-Ντίναμο Σάσαρι


21:45: ΟΤΕ Sport 1: Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Γερμανία-ΗΠΑ


22:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 3ος αγώνας: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπαρτσελόνα


ΕΚΠΟΜΠΕΣ


16:30: Action 24: Blender


18:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 2ος αγώνας: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Pre Game Show)


20:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin


20:30: Action 24: Sports Live


21:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 2ος αγώνας: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Post Game Show)


22:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών


πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 11 Ιουν 2015 - 14:57

Πέμπτη 11 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Ολλανδία: 4η ημέρα

15:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Ολλανδία: 4η ημέρα

19:00: Novasports 3: Αγώνες κολύμβησης «Mare Nostrum» – Βαρκελώνη: 2η ημέρα

20:30: ΟΤΕ Sport 5: WRC 2015 – Ράλι Ιταλίας: Πίστα SS1 Citta di Cagliari

22:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Ημιτελικοί, 4ος αγώνας: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης

02:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015: Χιλή-Εκουαδόρ

04:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Τελικοί, 4ος αγώνας: Κλίβελαντ Καβαλίερς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 12 Ιουν 2015 - 7:52

 Παρασκευή 12 Ιουνίου 2015


ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


09:55 OTE Sport 5: Moto3 Ελεύθερα δοκιμαστικά 1


10:50 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1


11:50 OTE Sport 5: Moto2 Ελεύθερα δοκιμαστικά 1


13:30 Novasports 4: Τένις ΑΤP 250: Topshelf open, Ολλανδία: 1ος Προημιτελικός


14:05 OTE Sport 5: Moto3 Ελεύθερα δοκιμαστικά 2


15:00 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2


16:00 OTE Sport 5: Moto2 Ελεύθερα δοκιμαστικά 2


17:30 Novasports 4: Τένις ΑΤP 250: Topshelf open, Ολλανδία: 2ος Προημιτελικός


18:15 OTE Sport 3 Beach Soccer Euro 2015: Ελλάδα - Πορτογαλία


19:00 ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μπακού 2015: Τελετή έναρξης


19:00 OTE Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016: Καζακστάν - Τουρκία


19:05 OTE Sport 6: Μπιτς Βόλεϊ FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Προημιτελικός γυναικών


21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016: Κροατία - Ιταλία


21:45 OTE Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016: Ουαλία - Βέλγιο


21:45 OTE Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016: Λετονία - Ολλανδία


21:45 OTE Sport 6: Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016: Ανδόρα - Κύπρος


22:00 OTE Sport 5: Μπάσκετ ACB Ισπανίας: Ημιτελικά: Μάλαγα - Μπαρτσελόνα


22:00 Novasports 1: Red bull X-fighters Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FMX


02:00 OTE Sport 6: Μπάσκετ NBA Γυναικών: Ιντιάνα Φίβερ - Φ. Μέρκιουρι


03:00 OTE Sport 4: Βόλεϊ FIVB World League Ανδρών 2015: Σλοβακία - Κίνα


05:30 OTE Sport 6: Βόλεϊ FIVB World League Ανδρών: Μεξικό - Ελλάδα


ΕΚΠΟΜΠΕΣ


12:30 ΕΡΤ 1: ΕΡΤ Αθλητικά


16:30: Action 24: Blender


18:30 ΕΡΤ 1: ΕΡΤ Αθλητικά


20:00 OTE Sport 3: Ωρα Ελλάδας


20:30 Action 24: Sports Live


21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών


23:45 OTE Sport 1: Στον Δρόμο για τη Γαλλία


πηγή sentragoal.gr 
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 13 Ιουν 2015 - 8:57

Σάββατο 13 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: 1ος ημιτελικός γυναικών

13:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προκριματικά

13:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Ολλανδία: 1ος ημιτελικός

14:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: 2ος ημιτελικός γυναικών

14:25: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

15:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προκριματικά 1 & 2

15:45: ΟΤΕ Sport 3: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Beach Soccer 2015 – Μόσχα, Ρωσία: Ιταλία-Ελλάδα

16:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προκριματικά

17:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: Τρίτη θέση γυναικών

17:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Ολλανδία: 1ος ημιτελικός

18:00: Novasports 3: Αγώνες κολύμβησης «Mare Nostrum» - Μόντε Κάρλο: 1η ημέρα

18:35: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: Τελικός γυναικών

19:00: ΟΤΕ Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Φινλανδία-Ουγγαρία

19:00: ΟΤΕ Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Αρμενία-Πορτογαλία

19:00: ΟΤΕ Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Ιρλανδία-Σκωτία

19:00: ΟΤΕ Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Πολωνία-Γεωργία

19:00: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Αζερμπαϊτζάν – Μπακού 2015: Πινγκ Πονγκ (ομαδικό, προκριματικά)

19:30: 19:00: Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 3ος αγώνας: ΠΑΟΚ-Αρης

20:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: Προημιτελικός ανδρών

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Νησιά Φερόες-Ελλάδα

21:15: ΕΡΤ 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Νησιά Φερόες-Ελλάδα

21:45: ΟΤΕ Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Βόρεια Ιρλανδία-Ρουμανία

21:45: ΟΤΕ Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Δανία-Σερβία

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Γιβραλτάρ-Γερμανία

22:00: ΣΚΑΪ: Copa America: Ουρουγουάη-Τζαμάικα

22:15: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Αζερμπαϊτζάν – Μπακού 2015, υδατοσφαίριση ανδρών: Ελλάδα-Μαυροβούνιο

00:30: ΣΚΑΪ: Copa America: Αργεντινή-Παραγουάη

02:00: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Κίνα-Ελλάδα

02:00: ΕΡΤ 2: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Κίνα-Ελλάδα

04:30: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Μεξικό-Σλοβακία

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

19:00: Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 3ος αγώνας: ΠΑΟΚ-Αρης (Pre Game Show)

21:00: ΟΤΕ Sport 1: Στο δρόμο για τη Γαλλία (Pre Game του αγώνα Νησιά Φερόες-Ελλάδα)

21:15: ΕΡΤ 1: Euro Euro Oλοι (Pre Game του αγώνα Νησιά Φερόες-Ελλάδα)

21:30: Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 3ος αγώνας: ΠΑΟΚ-Αρης (Post Game Show)

23:30: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Αζερμπαϊτζάν – Μπακού 2015: Περίληψη ημέρας

23:45: ΟΤΕ Sport 1: Στον δρόμο για τη Γαλλία (Post Game του αγώνα Νησιά Φερόες-Ελλάδα)

00:00: ΕΡΤ 1: Euro Euro Ολοι (Post Game του αγώνα Νησιά Φερόες-Ελλάδα)

00:00: ΣΚΑΪ: Copa America Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 14 Ιουν 2015 - 8:22

Κυριακή 14 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προθέρμανση

10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προθέρμανση

10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Προθέρμανση

11:45: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Αγώνας

12:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: 1ος ημιτελικός ανδρών

12:30: ΟΤΕ Sport 3: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Beach Soccer 2015 – Μόσχα, Ρωσία: Γερμανία-Ελλάδα

13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Αγώνας

13:35: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: 2ος ημιτελικός ανδρών

14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Βαρκελώνης: Αγώνας

15:30: ΟΤΕ Sport 3: Τελικός πρωταθλήματος Football League Νέων: Εθνικός Σερρών-ΑΕΚ

15:30: Novasports 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 250 – Topshelf Open, Ολλανδία: Τελικός

15:35: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: Τρίτη θέση ανδρών

17:00: ΟΤΕ Sport 5: Football League ΟΠΑΠ – Πλέι άουτ, 10η αγωνιστική: Αναγέννηση Καρδίτσας-Αιγινιακός

17:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Σταβάνγκερ, Νορβηγία: Τελικός ανδρών

18:00: Novasports 3: Αγώνες κολύμβησης «Mare Nostrum» - Μόντε Κάρλο: 2η ημέρα

18:20: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν: Ελλάδα-Ουγγαρία (Υδατοσφαίριση Γυναικών)

18:30: Novasports 1: Beach Volley League 2015: Πρωταθλητής ομάδων Βορρά & Νότου

18:30: Novasports 2: Θερινό Open Κολύμβησης – Αλιμος: Τελικοί ανδρών & γυναικών

19:00: ΟΤΕ Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Σλοβενία-Αγγλία

19:00: ΟΤΕ Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Ρωσία-Αυστρία

19:00: ΟΤΕ Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Ουκρανία-Λουξεμβούργο

19:00: ΟΤΕ Sport 6: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Εσθονία-Σαν Μαρίνο

19:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 3ος αγώνας: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

19:30: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος χάντμπολ 2018: Ελλάδα-Βέλγιο

21:30: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Τελικοί, 1ος αγώνας: Ρέτζιο Εμίλια-Ντίναμο Σάσαρι

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Λευκορωσία-Ισπανία

21:45: ΟΤΕ Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Λιθουανία-Ελβετία

21:45: ΟΤΕ Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 2016 – 6η αγωνιστική: Σουηδία-Μαυροβούνιο

22:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Κολομβία-Βενεζουέλα

00:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Βραζιλία-Περού

01:00: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Σλοβακία-Ελλάδα

01:00: ΕΡΤ 2: FIVB World League ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Σλοβακία-Ελλάδα

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Τελικοί, 5ος αγώνας: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Κλίβελαντ Καβαλίερς

03:30: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League ανδρών – 3ος όμιλος, 1ος γύρος: Μεξικό-Κίνα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

17:30: ΟΤΕ Sport 4: Βasket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 3ος αγώνας: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Pre Game Show)

22:00: ΟΤΕ Sport 4: Βasket League ΣΚΡΑΤΣ – Τελικοί, 3ος αγώνας: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Post Game Show)

23:45: ΟΤΕ Sport 1: Στον δρόμο για τη Γαλλία (Στιγμιότυπα αγώνων προκριματικών Εuro 2016)

00:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 15 Ιουν 2015 - 14:09

Δευτέρα 15 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 5: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

14:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

15:00: ΟΤΕ Sport 5: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

16:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

17:00: ΟΤΕ Sport 5: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

18:00: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV: Ευρωμπάσκετ γυναικών – Φάση ομίλων: Λευκορωσία-Ελλάδα

18:20: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν: Κροατία-Ελλάδα (Υδατοσφαίριση ανδρών)

18:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

19:00: ΟΤΕ Sport 5: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

19:40: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν: Πινγκ πονγκ (Ομαδικό, τελικοί)

02:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Χιλή-Μεξικό

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

17:50: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV: Ευρωμπάσκετ γυναικών – Φάση ομίλων: Λευκορωσία-Ελλάδα (Pre Game Show)

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: Action 24: Action Εστί

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

02:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 16 Ιουν 2015 - 12:32

Τρίτη 16 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00 OTE Sport 6: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Gerry Webber Championships: Προκριματικά

14:30 OTE Sport 4: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Aegon Championship: Προκριματικά

15:00 OTE Sport 6: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Gerry Webber Championships: Προκριματικά

16:30 OTE Sport 4: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Aegon Championship: Προκριματικά

17:00 OTE Sport 6: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Gerry Webber Championships: Προκριματικά

18:00 ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μπακού 2015: Προκριματικά μπιτς βόλεϊ

18:00 ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μπακού 2015: Πάλη, 63 κιλά γυναικών

19:00 OTE Sport 6: Τένις 2015 ATP World Tour 500 Gerry Webber Championships: Προκριματικά

21:45 OTE Sport 4: Μπάσκετ Ιταλικό Πρωτάθλημα, Τελικοί: Μπον Ρέτζιο Εμίλια - Ντίναμο Σάσαρι

04:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ 6ος τελικός: Κλ. Καβαλίερς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:30 ΕΡΤ 1: ΕΡΤ Αθλητικά

16:30 Action 24: Blender

18:30 ΕΡΤ 1: ΕΡΤ Αθλητικά

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

02:30 ΣΚΑΪ: Κόπα Αμέρικα: Αργεντινή - Ουρουγουάη

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 17 Ιουν 2015 - 13:10

Τετάρτη 17 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

14:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

15:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

16:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

17:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

18:00: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες 2015 – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν: Τελικοί Ελευθέρας πάλης ανδρών (57, 65, 74 και 97 κιλά)

18:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προκριματικά

19:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προκριματικά

19:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 4ος αγώνας: Αρης-ΠΑΟΚ

19:30: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες 2015 – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν: Προημιτελική φάση υδατοσφαίρισης ανδρών

20:30: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV: Eυρωμπάσκετ γυναικών – Β' φάση: Ελλάδα-Γαλλία

03:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Βραζιλία-Κολομβία

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

19:00: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 4ος αγώνας: Αρης-ΠΑΟΚ (Pre Game Show)

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

21:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – Θέσεις 3-4, 4ος αγώνας: Αρης-ΠΑΟΚ (Post Game Show)

22:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

02:15: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 18 Ιουν 2015 - 8:22

Πέμπτη 18 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Φάση των «16»

14:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Φάση των «16»

15:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Φάση των «16»

16:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Φάση των «16»

17:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Φάση των «16»

18:00: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού: Τελικοί πάλης ανδρών 86-125 κ. & Προημιτελικά πινγκ πονγκ ανδρών

18:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Φάση των «16»

19:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Φάση των «16»

21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Τελικοί, 3ος αγώνας: Ντίναμο Σάσαρι-Μπον Ρέτζιο Εμίλια

23:00: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 1η ημέρα

02:30: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 1η ημέρα

02:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Περού-Βενεζουέλα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

02:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 19 Ιουν 2015 - 8:29

Παρασκευή 19 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

10:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

13:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προημιτελικός

14:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προημιτελικός

14:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

15:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προημιτελικός

16:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προημιτελικός

17:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προημιτελικός

18:00: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού: Τελικοί πινγκ πονγκ ανδρών

18:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προημιτελικός

19:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Προημιτελικός

20:00: ΟΤΕ Sport 5: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Τελικοί, 1ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα

20:30: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Προημιτελικός

21:00: ΟΤΕ Sport 3: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Ελλάδα-Μεξικό

21:00: ΕΡΤ 2: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Ελλάδα-Μεξικό

23:00: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 2η ημέρα

00:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Μεξικό-Εκουαδόρ

02:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Χιλή-Βολιβία

02:30: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 2η ημέρα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

02:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 20 Ιουν 2015 - 7:58

Σάββατο 20 Ιουνίου 2015


ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


14:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: 1ος ημιτελικός


11:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3


14:00: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού: Τελικοί οργάνων ενόργανης γυμναστικής ανδρών & γυναικών


14:50: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Προκριματικά


15:00: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: 1ος ημιτελικός


17:00: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: 2ος ημιτελικός


17:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: 2ος ημιτελικός


18:00: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων Στίβου – Ηράκλειο Κρήτης: Πρώτη κατηγορία


18:10: ΟΤΕ Sport 5: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 1ος όμιλος, 4η αγωνιστική: Ρωσία-Πολωνία


21:00: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Σλοβακία-Ελλάδα


21:00: ΕΡΤ 2: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Σλοβακία-Ελλάδα


21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Τελικοί, 4ος αγώνας: Ντιναμό Σάσαρι-Μπον Ρέτζιο Εμίλια


22:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Ουρουγουάη-Παραγουάη


22:00: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 3η ημέρα


00:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Αργεντινή-Τζαμάικα


01:30: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 3η ημέρα


ΕΚΠΟΜΠΕΣ


12:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα


00:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights


πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 21 Ιουν 2015 - 9:12

Κυριακή 21 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:30: ΕΡΤ 2: 1οι Ευρωπαϊκοί Αγώνες – Μπακού: Ρυθμική γυμναστική, τελικοί οργάνων

13:30: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Τελικοί, 2ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα

14:00: ΟΤΕ Sport 6: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Gerry Webber Championships: Τελικός

14:45: ΟΤΕ Sport 5: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Αγώνας

15:00: ALPHA: Formula 1 – Γκραν πρι Αυστρίας, Σπίλμπεργκ: Αγώνας

16:15: ΟΤΕ Sport 4: ΑΤΡ World Tour Tennis 500 – Aegon Championships: Τελικός

18:00: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Μεξικό-Σλοβακία

18:00: Novasports 1: Novasports Τουρνουά μπάσκετ 3Χ3 «Φίλιππος Συρίγος»

18:00: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων Στίβου – Ηράκλειο Κρήτης: Πρώτη κατηγορία

21:00: ΟΤΕ Sport 6: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Κίνα-Ελλάδα

21:00: ΕΡΤ 2: FIVB World League βόλεϊ ανδρών – 3ος όμιλος, 2ος γύρος: Κίνα-Ελλάδα

22:00: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 4η ημέρα

22:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Κολομβία-Περού

00:30: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 – Φάση ομίλων: Βραζιλία-Βενεζουέλα

01:30: Novasports 2: 115ο Τουρνουά Γκολφ US Open – Ουάσινγκτον: 4η ημέρα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:00: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

13:30: ΟΤΕ Sport 5: Εκπομπή Grand Prix 2015

00:00: ΣΚΑΪ: Copa America 2015 Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 22 Ιουν 2015 - 15:40

Δευτέρα 22 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

21:45 OTE Sport 4: Μπάσκετ, Ιταλικό Πρωτάθλημα, Τελικοί: Μπον Ρέτζιο Εμίλια - Ντιναμό Σάσαρι

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:30 ΕΡΤ1: Αθλητικά

16:30 Action 24: Blender

18:30 ΕΡΤ1: Αθλητικά

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

22:00 Μακεδονία TV: Derby

00:15 ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

02:00 ΣΚΑΪ: Icarus - Sailing Action

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 23 Ιουν 2015 - 16:42

Τρίτη 23 Ιουνίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

10:30 OTE Sport 6: Τένις ΒΙΚΟΣ Seniors Master Open 2015: 1ος ημιτελικός γυναικών

12:30 OTE Sport 6: Τένις ΒΙΚΟΣ Seniors Master Open 2015: 2ος ημιτελικός γυναικών

15:30 OTE Sport 6: Τένις ΒΙΚΟΣ Seniors Master Open 2015: 1ος ημιτελικός ανδρών

17:00 Novasports 2: Πόλο Ανδρών FINA World League: Σερβία - ΗΠΑ

17:30 OTE Sport 6: Τένις ΒΙΚΟΣ Seniors Master Open 2015: 2ος ημιτελικός ανδρών

19:40 Novasports 1: Πόλο Ανδρών FINA World League: Βραζιλία - Κροατία

03:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ NBA Γυναικών: Γ. Μίστικς - Λ.Α. Σπαρκς

20:30 ΕΡΤ 2: Φιλικός αγώνας μπάσκετ Εθνικές εφήβων: Ελλάδα - ΗΠΑ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:30 ΕΡΤ 1: Αθλητικά

16:30 Action 24: Blender

18:30 ΕΡΤ 1: Αθλητικά

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης