My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access


Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Σελίδα 4 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 19 Οκτ 2015 - 9:32

Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Αγώνας κυρίως ταμπλό

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

17:00: Novasports 3: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: 1η ημέρα

17:15: Novasports 2: Super League: Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Λαμία-Απόλλων Σμύρνης

18:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

20:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Μόναχο 1860-Καρλσρούη

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Γρανάδα

21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αβελίνο-Αρμάνι Μιλάνο

22:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Σουόνσι-Στόουκ

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

16:45: Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:15: Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: OTE Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

22:30: Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 20 Οκτ 2015 - 9:55

Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:00 OTE Sport 8: Τένις ATP
World Tour/Kremlin Cup: Κυρίως ταμπλό
13:00 OTE Sport 8: Τένις ATP World Tour/Kremlin Cup: Κυρίως ταμπλό
13:00 Novasports 4: Τένις ATP World Tour/IF Stockholm Open: 2η ημέρα
15:00 OTE Sport 3: UEFA Πρωτάθλημα Νέων: Φάση ομίλων/3η αγωνιστική: Αρσεναλ - Μπάγερν 16:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour/Vienna Open: Κυρίως ταμπλό
18:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour/Vienna Open: Κυρίως ταμπλό
19:00 Novasports 1: Πόλο Ανδρών, FINA World League: Ελλάδα - Ρουμανία
19:30 Novasports 4: Τένις ATP World Tour/IF Stockholm Open: 2η ημέρα
20:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour/Vienna Open: Κυρίως ταμπλό
21:45 OTE Sport 1: UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό
21:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/6ος όμιλος: Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Ολυμπιακός
21:45 OTE Sport 3: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/6ος όμιλος: Αρσεναλ - Μπάγερν
21:45 OTE Sport 4: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/5ος όμιλος: Λεβερκούζεν - Ρόμα
21:45 OTE Sport 5: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/5ος όμιλος: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Μπαρτσελόνα
21:45 OTE Sport 7: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/7ος όμιλος: Ντιναμό Κίεβου - Τσέλσι 21:45 OTE Sport 8: UEFA Champions League 3η αγωνιστική/8ος όμιλος: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Λιόν
22:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour/Vienna Open: Κυρίως ταμπλό
02:45 OTE Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα, Προημιτελικός/1ος αγώνας: Χουρακάν - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ
19:30 Action 24: Blender
20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show
20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll
20:30 Action 24: Sports Live
21:00 Novasports 1: Ωρα των πρωταθλητών
23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 21 Οκτ 2015 - 10:47

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: Novasports 3: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: 3η ημέρα

14:30 ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Αγώνας κυρίως ταμπλό

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

16:30 ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Αγώνας κυρίως ταμπλό

18:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

18:30: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Γαλατασαράι-ΑΕΚ

19:00: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Αρης-Μπούντουτσνοστ

19:30: Novasports 3: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: 3η ημέρα

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

20:00: Novasports 2: FIBA Eurocup 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Ζενίτ-ΠΑΟΚ

21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεάλ Μαδρίτης

21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεάλ Μαδρίτης

21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Μάντσεστερ Σίτι-Σεβίλλη

21:45: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Γιουβέντους-Μπορούσια Γκλάντμπαχ

21:45: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Γαλατασαράι-Μπενφίκα

21:45: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Βόλφσμπουργκ-Αϊντχόφεν

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

03:00: ΟΤΕ Sport 2: Κύπελλο Βραζιλίας 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Φλουμινένσε-ΣΕ Παλμέιρας

03:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Σάο Πάουλο-Σάντος Σάο Πάουλο

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:30: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Αρης-Μπούντουτσνοστ (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεάλ Μαδρίτης (Pre Game Show)

21:00: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Αρης-Μπούντουτσνοστ (Post Game Show)

21:45: OTE Sport 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Λεπτό προς λεπτό

23:45: ΟΤE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεάλ Μαδρίτης (Post Game Show)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 22 Οκτ 2015 - 9:41

Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: 4η ημέρα

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

16:30 ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Αγώνας κυρίως ταμπλό

18:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Καμπάλα-Ντόρτμουντ

18:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

19:30: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: 4η ημέρα

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Σάλκε-Σπάρτα Πράγας

20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛ-Αστέρας Τρίπολης

20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Αντερλεχτ-Τότεναμ

20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Λάτσιο-Ρόζενμποργκ

20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Λεχ Πόζναν

20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Παρτιζάν Βελιγραδίου-Αθλέτικ Μπιλμπάο

20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο

21:05: Novasports 3: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ουνικάχα Μάλαγα

21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Κίμκι

22:00: EΡΤ 2: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Καρσίγιακα

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Κράσνονταρ

22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Λίβερπουλ-Ρουμπίν Καζάν

22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Αγιαξ

22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Μίντιλαντ-Νάπολι

22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Βιγιαρεάλ-Ντιναμό Μινσκ

22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League 2015-16 – Φάση ομίλων, 3η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Μπράγκα-Μαρσέιγ

23:00: Novasports 3: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας

03:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

04:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

05:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League 2015-16 – Λεπτό προς λεπτό

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: EΡΤ 2: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Καρσίγιακα (Pre Game Show)

22:00: EΡΤ 2: FIBA Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Καρσίγιακα

22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League 2015-16 – Λεπτό προς λεπτό

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

00:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

00:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League Show 2015-16

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 23 Οκτ 2015 - 10:10

Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

09:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

10:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

13:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: Προημιτελικά

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Προημιτελικός

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

17:30: OTE Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Τρίκαλα-Κέρκυρα

17:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, Οστιν: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

18:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

18:30 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Προημιτελικός

19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

19:30: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – ΙF Stockholm Open: Προημιτελικά

19:45: Novasports 7: Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Λοκομοτίβ Κουμπάν

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

20:30 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Kremlin Cup: Προημιτελικός

21:30: ΟΤΕ Sport 1: Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Αμβούργο

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ράγιο Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ

21:30: Novasports 2: Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Ολυμπιακός

21:30: Novasports 3: Ligue 1: Λιόν-Τουλούζ

21:45: Novasports 7: Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Ντίναμο Σάσαρι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

21:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, Οστιν: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

22:00: Novasports 1: Euroleague 2015-16 – Φάση ομίλων, 2η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Ζιέλονα Γκόρα

22:30: Novasports 6: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Νασιονάλ Μαδέιρα-Μποαβίστα

03:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

04:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

05:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

17:30: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

18:00: ΕΡΤ 2: Europa League ΕΡΤ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:30: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 24 Οκτ 2015 - 9:45

Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

05:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Μαλαισία 3ες ελεύθερες δοκιμές
07:30 OTE Sport 5 HD Moto3: Μαλαισία Κατατακτήριες δοκιμές
08:25 OTE Sport 5 HD MotoGP: Μαλαισία 4ες ελεύθερες δοκιμές
09:00 Eurosport 2 Saitama Criterium Ιαπωνία
09:05 OTE Sport 5 HD MotoGP: Μαλαισία Κατατακτήριες δοκιμές
10:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Μαλαισία Κατατακτήριες δοκιμές
10:05 OTE Sport 8 HD World Tour Τουρκία, ημιτελικά γυναικών
10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση γυναικών
10:30 OTE Sport 7 HD Formula E Πεκίνο
13:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση γυναικών
14:00 Novasports 4 ATP 250 Στοκχόλμη, ημιτελικά
14:00 OTE Sport 3 HD Καρλσρούη - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
15:00 ΕΡΤ2 Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΚ Premier Handball
15:00 Novasports 1 ΑΕΛ Καλλονής - Λεβαδειακός Super League
15:00 OTE Sport 1 HD Εργοτέλης - Παναιγιάλειος Football League
15:00 OTE Sport 6 HD ATP 500 Βιέννη, ημιτελικά
15:30 OTE Sport 8 HD ATP 250 Kremlin Cup, 1ος ημιτελικός
16:00 Eurosport WTA Tour Λουξεμβούργο, ημιτελικά
16:00 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Α1 γυναικών
16:00 OTE Sport 4 HD ΑΕΚ - Τρίκαλα Basket League
16:30 OTE Sport 7 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν - Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Κολωνία Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2 Εθνικός - Προμηθέας Α2 ανδρών
17:00 Novasports 2 Κηφισιά - Λαύριο Basket League
17:00 Novasports 2 Καβάλα - Κόροιβος Basket League
17:00 Novasports 2 Απόλλων Πατρών - Κολοσσός Basket League
17:00 OTE Sport 2 HD Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
17:00 OTE Sport 1 HD Γουέστ Χαμ - Τσέλσι Premier League
17:15 Novasports 1 Παναιτωλικός - Πλατανιάς Super League
17:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP ΗΠΑ 3ες ελεύθερες δοκιμές
18:00 OTE Sport 8 HD Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ Football League
19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Τελικός, Μεξικό
19:00 OTE Sport 7 HD Κάρπι - Μπολόνια Serie A
19:15 OTE Sport 2 HD Γρανάδα - Μπέτις La Liga
19:30 OTE Sport 3 HD Ίνγκολσταντ - Χέρτα Bundesliga
19:30 Novasports 2 ΑΕΚ - Ηρακλής Super League
19:30 OTE Sport 1 HD Άρσεναλ - Έβερτον Premier League
20:45 Eurosport Revolution Series Διεθνείς αγώνες, Μάντσεστερ
20:45 Novasports 3 Τβέντε - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
20:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP ΗΠΑ Κατατακτήριες δοκιμές
21:00 Novasports 4 Γκαζελέκ Αζαξιό - Νις Ligue 1
21:00 Novasports 1 Άρης - ΠΑΟΚ Basket League
21:05 OTE Sport 7 HD Μπαρτσελόνα - Κόλντινγκ Champions League
21:30 OTE Sport 2 HD Σεβίλλη - Χετάφε La Liga
21:30 OTE Sport 8 HD Τρεντίνο - Μόντενα SuperLega
21:45 Eurosport 2 Μάλι - Ονδούρα Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
21:45 OTE Sport 1 HD Παλέρμο - Ίντερ Serie A
22:45 Novasports 3 Βιτόρια Γκιμαράες - Ακαντέμικα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:00 Eurosport Porsche Supercup 1η κούρσα, Οστιν – Τέξας
23:05 OTE Sport 7 HD Μάλαγα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
00:45 Eurosport 2 Αργεντινή - Αυστραλία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
00:45 Eurosport Γερμανία - Μεξικό Παγκόσμιο κύπελλο παίδων

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 25 Οκτ 2015 - 8:38

Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Αγώνας

08:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Μαλαισίας, Σεπάνγκ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

10:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Αττάλεια, Τουρκία: 1ος ημιτελικός ανδρών

11:00: Novasports 3: Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτης – Αγώνας αντοχής δρόμου

11:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Αττάλεια, Τουρκία: 2ος ημιτελικός ανδρών

12:30: Novasports 2: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ντινάμο Μόσχας-Σπαρτάκ Μόσχας

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ

13:00: ΟΤΕ Sport 5: WRC 2015 – Ράλι Ισπανίας: SS23 Duesaigues 2

13:00: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Κάπο Ντ' Ορλάντο-Μπον Ρέτζιο Εμίλια

13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Σαμπντόρια-Βερόνα

14:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μούρθια-Μπαρτσελόνα

14:00: ΟΤΕ Sport 8: Premier League: Σάντερλαντ-Νιούκαστλ

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Φράιμπουργκ

15:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Vienna Open: Τελικός

15:00: Novasports 2: Super League: Ατρόμητος-Ολυμπιακός

15:30: Novasports 7: Eredivisie: Φίτεσε-Αγιαξ

16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Γιουβέντους-Αταλάντα

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Μίλαν-Σασουόλο

16:05: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι

16:05: ΟΤΕ Sport 8: Premier League: Μπόρνμουθ-Τότεναμ

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Ντόρτμουντ-Αουγκσμπουργκ

16:30: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λας Πάλμας-Βιγιαρεάλ

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 γυναικών βόλεϊ: Μαρκόπουλο-ΑΕΚ

17:15: Novasports 2: Super League: Πανιώνιος-Βέροια

17:15: Novasports 4: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης

17:15: Novasports 6: Super League: Πανθρακικός-Ξάνθη

18:00: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ – 1ος γύρος: Ρομάνια-Τρέια Ματσεράτα

18:00: Novasports 7: Ligue 1: Λιλ-Μαρσέιγ

18:15: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Σάλκε

19:00: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Φιορεντίνα-Ρόμα

19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ουνικάχα Μάλαγα-Λαμποράλ Κούτσα

19:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Λάτσιο-Τορίνο

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα-Εϊμπάρ

19:30: Novasports 1: Super League: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

20:45 ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, Οστιν: Αγώνας

21:00: ALPHA: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, Οστιν: Αγώνας

21:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Πόρτο-Μπράγκα

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Κιέβο-Νάπολι

22:00 Novasports 2: Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Σεντ Ετιέν

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

15:00: ΟΤΕ Sport 1: Στο ρυθμό των ντέρμπι – Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (Pre Game Show)

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 8η αγωνιστική

18:05: ΟΤΕ Sport 1: Στο ρυθμό των ντέρμπι – Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (Post Game Show)

19:30: ΟΤΕ Sport 5: Εκπομπή Grand Prix 2015

20:00: ALPHA: F1 Countdown – Γκραν πρι ΗΠΑ

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30: Novasports 24: Best of Super League

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: OTE Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 26 Οκτ 2015 - 8:47

Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

18:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-Αρκαδικός

18:30: Novasports 1: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Λοκομοτίβ Μόσχας-Ροστόφ

19:30: ΟΤΕ Sport 5: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

21:30: OTE Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Σπόρτινγκ Χιχόν

21:30: ΟΤΕ Sport 5: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βαρέζε-Ντίναμο Σάσαρι

22:00: Novasports 2: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Μπελενένσες-Ουνιάο Μαδέιρα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

22:30: OTE Sport 3: Sports Show

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 27 Οκτ 2015 - 9:33

Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00 OTE Sport 1 Κύπελλο Ελλάδας Ζάκυνθος - Εργοτέλης
17:00 OTE Sport 7 Champions League Βόλεϊ Ετσατσίμπασι - Καζαλματζόρε (Γυναικών)
17:00 OTE Sport 6 Τένις ATP 500: Βασιλεία
17:15 OTE Sport 1 Κύπελλο Ελλάδας Κέρκυρα - Παναχαϊκή
19:00 NOVASPORTS 3 World League Πόλο Ελλάδα - Ισπανία (Γυναικών)
19:30 OTE Sport 1 Κύπελλο Ελλάδας Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
20:00 OTE Sport 2 Κύπελλο Γερμανίας Μάιντς - Μόναχο 1860
20:30 EUROSPORT 2 Eurocup Ουλμ - Βαλένθια
21:30 OTE Sport 3 Κύπελλο Γερμανίας Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου
21:45 OTE Sport 1 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια - Ίντερ
22:15 EUROSPORT 2 Eurocup Γκραν Κανάρια - Μπρίντιζι

πηγή sport-fm.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 28 Οκτ 2015 - 14:29

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Ατρόμητος - Βέροια

15:30 OTE Sport 3: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Ξάνθη - ΑΕΚ

17:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour 500: Swiss Indoor/Βασιλεία, Κυρίως ταμπλό

17:15 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός

17:15 OTE Sport 2: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: ΠΑΟΚ - Πανθρακικός

17:15 OTE Sport 8: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Παναιτωλικός - Πανιώνιος

18:00 ΕΡΤ 3: Eurocup, Φάση ομίλων/3η αγωνιστική: Ούνικς Καζάν - Αρης

19:00 OTE Sport 4: Eurocup, Φάση ομίλων/3η αγωνιστική: ΑΕΚ - Νίζνι Νόβγκοροντ

19:00 Novasports 2: Eurocup, Φάση ομίλων/3η αγωνιστική: ΠΑΟΚ - Μπεσίκτας

19:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour 500: Swiss Indoor/Βασιλεία, Κυρίως ταμπλό

19:30 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Ολυμπιακός - Πλατανιάς

19:30 OTE Sport 8: Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση/1η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης - Καλλονή

20:00 OTE Sport 2: Κύπελλο Γερμανίας: Ντόρτμουντ - Πάντερμπορν

21:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour 500: Swiss Indoor/Βασιλεία, Κυρίως ταμπλό

21:30 OTE Sport 3: Κύπελλο Γερμανίας: Σάλκε - Γκλάντμπαχ

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Ρόμα - Ουντινέζε

21:45 OTE Sport 5: Serie A: Βερόνα - Φιορεντίνα

21:45 OTE Sport 7: Serie A: Σασουόλο - Γιουβέντους

21:45 OTE Sport 8: Serie A: Αταλάντα - Λάτσιο

02:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Σ. Αντ. Σπερς

02:00 OTE Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας, Ημιτελικός/2ος αγώνας: Παλμέιρας - Φλουμινένσε

02:00 OTE Sport 2: Κύπελλο Βραζιλίας, Ημιτελικός/2ος αγώνας: Σάντος - Σάο Πάουλο

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

17:30 ΕΡΤ 3: Ούνικς Καζάν - Αρης: Pre game show

18:30 OTE Sport 4: ΑΕΚ - Νίζνι Νόβγκοροντ: Pre Game Show

21:00 OTE Sport 4: ΑΕΚ - Νίζνι Νόβγκοροντ: Post Game Show

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

22:00 ΕΡΤ 1: ERTsports

23:00 ΕΡΤ 1: Champions League magazine

23:30 ΕΡΤ 1: Euroleague highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 29 Οκτ 2015 - 9:51

Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο ποδοσφαίρου Ελλάδας – 2η φάση, 1η αγωνιστική: Ολυμπιακός Βόλου-Χανιά

15:00 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

17:00 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

17:15: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο ποδοσφαίρου Ελλάδας – 2η φάση, 1η αγωνιστική: Πανελευσινιακός-ΑΕΛ

18:45: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων: Πινάρ Καρσίγιακα-Ζαλγκίρις Κάουνας

19:00 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

19:00: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάμπεργκ

19:30: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο ποδοσφαίρου Ελλάδας – 2η φάση, 1η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής

20:45: Novasports 7: Euroleague – Φάση ομίλων: Αναντολού Εφές-Τσεντεβίτα Ζάγκρεμπ

21:00 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Αγώνας κυρίως ταμπλό

21:05: Novasports 4: Euroleague – Φάση ομίλων: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ντίναμο Σάσαρι

21:30: ΟΤΕ Sport 7: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ γυναικών – League Round, 1ος γύρος: Nordmeccanica Πιασέντσα-Ντιναμό Μόσχας

21:30: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων: Λιμόζ-Λαμποράλ Κούτσα

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Σαμπντόρια-Εμπολι

22:00: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός

02:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα – Προημιτελικός, 2ος αγώνας: Σάντα Φε-Ιντεπεντιέντε

02:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Νιου Γιορκ Νικς-Ατλάντα Χοκς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:30: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

00:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 30 Οκτ 2015 - 9:20

Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250: Βαλένθια, προημιτελικά
15:00 OTE Sport 6 Τένις ATP 500: Βασιλεία, προημιτελικά 
17:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού: 1ες ελεύθερες δοκιμές
19:00 NOVASPORTS 2 Euroleague Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
19:00 NOVASPORTS 1 Euroleague Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας
19:30 OTE Sport 7 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Μπόχουμ - Ζανκτ Πάουλι
21:00 NOVASPORTS 2 Euroleague Ζιελόνα Γκόρα - Λοκομοτίβ Κουμπάν
21:00 NOVASPORTS 3 Euroleague Μπάγερν Μονάχου - Στρασμπούρ
21:00 NOVASPORTS 4 Euroleague Ουνικάχα - Νταρουσάφακα
21:30 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ατλέτικο Μαδρίτης
21:30 OTE Sport 1 Γερμανικό Πρωτάθλημα Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου
21:30 NOVASPORTS 6 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν
21:45 ΕΡΤ1 Euroleague Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός
21:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού: 2ες ελεύθερες δοκιμές
22:10 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων, 1ος ημιτελικός
22:30 NOVASPORTS 1 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Τοντέλα - Μπενφίκα

πηγή sport-fm.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 31 Οκτ 2015 - 8:03

Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:30 NOVASPORTS 2 Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούφα
14:00 OTE Sport 3 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Πάντερμπορν - FSV Φρανκφούρτης
14:45 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Τσέλσι - Λίβερπουλ
15:00 NOVASPORTS 3 Super League Λεβαδειακός - Πανιώνιος
15:30 OTE Sport 6 Τένις ATP 500 (Βασιλεία, ημιτελικά)
15:30 ΕΡΤ2 Ρυθμική Γυμναστική Παγκόσμιο πρωτάθλημα (Τελικοί οργάνων)
15:40 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (μικρός τελικός)
16:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 1ος ημιτελικός)
16:30 OTE Sport 7 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χέρτα - Γκλάντμπαχ
16:30 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Σάλκε - Ίνγκολσταντ
16:30 OTE Sport 3 Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Ντόρτμουντ
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Καβάλα - Απόλλων Πατρών
17:00 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Λας Πάλμας
17:00 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17:00 NOVASPORTS 1 Basket League Κόροιβος - ΑΕΚ
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Αρκαδικός - Ρέθυμνο
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Τρίκαλα - Κηφισιά
17:15 NOVASPORTS 3 Super League Πλατανιάς - Καλλονή
17:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού (3ες ελεύθερες δοκιμές)
18:00 NOVASPORTS 6 Γαλλικό Πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν - Ρεμς
18:00 NOVASPORTS 7 Volley League Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
19:00 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (Τελικός)
19:00 OTE Sport 4 Ιταλικό Πρωτάθλημα Γιουβέντους - Τορίνο
19:00 ΕΡΤ2 Α2 ανδρών Περιστέρι - Κύμη
19:15 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαλένθια - Λεβάντε
19:15 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη
19:30 OTE Sport 3 Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν
19:30 NOVASPORTS 1 Super League Βέροια - Ολυμπιακός
20:30 NOVASPORTS 6 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μαντέιρα - Πόρτο
20:45 NOVASPORTS 2 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Ρόντα
20:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού (Κατατακτήριες δοκιμές)
21:00 NOVASPORTS 3 Γαλλικό Πρωτάθλημα Τρουά - Λιόν
21:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 2ος ημιτελικός)
21:30 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Χετάφε - Μπαρτσελόνα
21:45 NOVASPORTS 7 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ντε Γκράαφστσαπ - Αϊντχόφεν
21:45 OTE Sport 1 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ίντερ - Ρόμα
22:45 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ - Εστορίλ
23:05 OTE Sport 7 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Σοσιεδάδ - Θέλτα

πηγή sport-fm.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 1 Νοε 2015 - 9:10

Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Εϊμπάρ-Ράγιο Βαγιεκάνο

13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπον Ρέτζιο Εμίλια-Πέζαρο

13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Φιορεντίνα-Φροζινόνε

13:30: Novasports 3: Eredivisie: Ντεν Χάαγκ-Φέγενορντ

14:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Λαμποράλ Κούτσα-Γκραν Κανάρια

14:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα βόλεϊ Α1 γυναικών: Αρης-Μαρκόπουλο

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Φράιμπουργκ-Μπράουνσβαϊγκ

15:00: Novasports 2: Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

15:30: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Εβερτον-Σάντερλαντ

15:30 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Τελικός

16:00: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Τζένοα-Νάπολι

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Κάρπι-Βερόνα

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Ουντινέζε-Σασουόλο

16:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Valencia Open: Τελικός

16:00 ΕΡΤ 2: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής: Τελικοί οργάνων

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Στουτγκάρδη-Ντάρμσταντ

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Εσπανιόλ-Γρανάδα

17:00: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρόδου

17:15: Novasports 2: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός

17:15: Novasports 6: Super League: Ξάνθη-Παναιτωλικός

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Σαουθάμπτον-Μπόρνμουθ

18:00: ΟΤΕ Sport 8: Football League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ-Ολυμπιακός Βόλου

18:15: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Φούσε Βερολίνου-Κίελο

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Βundesliga: Αμβούργο-Αννόβερο

19:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης

19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ – 2ος γύρος: Βερόνα-Μόντενα

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Μάλαγα

19:30: Novasports 1: Super League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

20:45: ΟΤΕ Sport 5, Αlpha: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Μεξικό: Αγώνας

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Λάτσιο-Μίλαν

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Ναντ-Μαρσέιγ

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μπόστον Σέλτικς-Σαν Αντόνιο Σπερς

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Χιούστον Ρόκετς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 9η αγωνιστική

19:30: ΟΤΕ Sport 5: Εκπομπή Grand Prix 2015

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30: Novasports 24: Best of Super League

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 2 Νοε 2015 - 10:28

Δευτέρα 2 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00 OTE Sport 6 Τένις ATP Masters: Παρίσι
16:00 OTE Sport 2 Football League Καλλιθέα - Χανιά
17:00 NOVASPORTS 4 FINA World League waterpolo Ντόχα, 1η μέρα
18:00 NOVASPORTS 2 Basket League ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
18:00 OTE Sport 3 Football League Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
18:00 NOVASPORTS 3 Volley League Παναχαϊκή - Φοίνικας Σύρου
19:30 NOVASPORTS 1 Super League Ηρακλής - Ατρόμητος
20:00 OTE Sport 2 Ιταλικό Πρωτάθλημα Κιέβο - Σαμπντόρια
21:15 OTE Sport 7 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Νυρεμβέργη - Καρλσρούη
21:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά
21:45 OTE Sport 8 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια - Γιουβεκαζέρτα
22:00 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Τότεναμ - Άστον Βίλα
22:00 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Πάσος Φερέιρα - Γκιμαράες
22:00 OTE Sport 2 Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Έμπολι

πηγή sport-fm.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 3 Νοε 2015 - 9:58

Τρίτη 3 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι.: Κυρίως ταμπλό

17:00 OTE Sport 1: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/3ος όμιλος: Αστάνα - Ατλέτικο Μαδρίτης

17:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης: Fina world cup/2η μέρα, Ντόχα

18:00 OTE Sport 8: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League Ανδρών, League round/1ος αγώνας: Ντιναμό Μόσχας - Φριντριχσάφεν

20:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι.: Κυρίως ταμπλό

21:45 OTE Sport 1: UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό

21:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/1ος όμιλος: Ρεάλ Μαδρίτης - Παρί Σεν Ζερμέν

21:45 OTE Sport 3: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/4ος όμιλος: Σεβίλλη - Μάντσεστερ Σίτι

21:45 OTE Sport 4: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/4ος όμιλος: Γκλάντμπαχ - Γιουβέντους

21:45 OTE Sport 5: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/2ος όμιλος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

21:45 OTE Sport 7: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/3ος όμιλος: Μπενφίκα - Γαλατάσαραϊ

21:45 OTE Sport 8: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/2ος όμιλος: Αϊντχόφεν PSV - Βόλφσμπουργκ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο

19:00 Novasports 1: Στο φιλέ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

20:30 Action 24: Sports Live

23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 4 Νοε 2015 - 8:31

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

16:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σάρατοφ-ΠΑΟΚ

18:50: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου

19:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League Νέων – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ

19:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ

19:15: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ ανδρών 2017: Λετονία-Ελλάδα

19:30: Novasports 2: Ligue 1: Νις-Ναντ

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

21:45: ΟΤΕ Sport 8: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ ανδρών – League Round, 1oς αγώνας: Τουρ-ΠΑΟΚ

21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ

21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ

21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Αρσεναλ

21:45: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Mπαρτσελόνα-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ

21:45: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ρόμα-Μπάγερ Λεβερκούζεν

21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Τσέλσι-Ντιναμό Κιέβου

01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Σπορτίβο Λουκουένο-Σάντα Φε

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Λος Αντζελες Κλίπερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:30: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου (Pre Game Show)

18:30: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Post Game Show)

21:00: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Pre Game Show)

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου (Post Game Show)

21:45: OTE Sport 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)

23:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Post Game Show)

23:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 5 Νοε 2015 - 9:53

Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

18:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Καραμπάγκ-Μονακό

18:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Λοκομοτίβ Μόσχας

18:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κίμκι-Στρασμπούρ

20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κρασνοντάρ-ΠΑΟΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Καμπάλα

20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρουμπίν Καζάν-Λίβερπουλ

20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αγιαξ-Φενέρμπαχτσε

20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νάπολι-Μίντιλαντ

20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπράγκα

20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

20:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-Μακάμπι Τελ Αβίβ

20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ

21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου

21:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τσεντεβίτα

21:45: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές

22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σπάρτα Πράγας-Σάλκε

22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΠΟΕΛ

22:05: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Τότεναμ-Αντερλεχτ

22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρόζενμποργκ-Λάτσιο

22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λεχ Πόζναν-Φιορεντίνα

22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Παρτιζάν Βελιγραδίου

01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Ρίβερ Πλέιτ-Ουρακάν

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σικάγο Μπουλς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ (Pre Game Show)

20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)

22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

00:05: OTE Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 6 Νοε 2015 - 10:00

Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

10:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

11:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

14:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

15:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

15:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Κισσαμικός-ΑΕΛ

16:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

16:00: Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης FINA World Cup – Ντουμπάι: 1η ημέρα

17:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

18:00: Novasports 7: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Κηφισιά-Παναθηναϊκός

19:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Πινάρ Καρσίγιακα

19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Καρλσρούη-Μπόχουμ 1848

19:30: ΕΡΤ 2: AIMS Gala για τον «Καλύτερο Μαραθωνοδρόμο 2015»

19:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα

20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζιέλονα Γκόρα-Παναθηναϊκός

20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

21:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

21:30: OTE Sport 1: Bundesliga: Αννόβερο-Χέρτα Βερολίνου

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ

21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Ντίναμο Σάσαρι

22:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

22:30: Novasports 4: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Εστορίλ-Ακαδέμικα

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σακραμέντο Κινγκς-Χιούστον Ρόκετς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: Europa League ΕΡΤ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: OTE Sport 6: Top Spin

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:45: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

22:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 7 Νοε 2015 - 8:22

Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:55 OTE Sport 5: Moto3: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 OTE Sport 5: Moto2: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:30 OTE Sport 5: Moto3: Προκριματικά

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ

14:25 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Μπόρνμουθ - Νιουκάστλ

15:00 Novasports 3: Super League: Πανιώνιος - Πλατανιάς

15:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 1ος ημιτελικός

16:00 OTE Sport 5: Moto2: Προκριματικά

16:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης: FINA World Cup: 2η μέρα, Ντουμπάι

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν - Στουτγκάρδη

16:30 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Καβάλα

16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Μάιντς - Βόλφσμπουργκ

16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Λεβερκούζεν - Κολωνία

17:00 Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρόμιτς

17:00 OTE Sport 2: Primera Division: Θέλτα - Βαλένθια

17:00 ΕΡΤ 1: Τελετή έναρξης μαραθωνίου

17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ A2: Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας

17:15 Novasports 1: Super League: Καλλονή - Ξάνθη

18:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 2ος ημιτελικός

18:00 Novasports 6: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ

18:00 Novasports 7: Volley League: Ηρακλής - Ολυμπιακός

19:00 OTE Sport 8: Serie A: Βερόνα - Μπολόνια

19:15 OTE Sport 2: Primera Division: Λεβάντε - Λα Κορούνια

19:30 Novasports 2: Super League: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Στόουκ - Τσέλσι

19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Ντάρμσταντ 98 - Αμβούργο

21:00 Novasports 3: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ - Μπαστιά

21:30 OTE Sport 2: Primera Division: Εϊμπάρ - Χετάφε

21:30 OTE Sport 7: Primera Division: Ράγιο Βαγιεκάνο - Γρανάδα

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Μίλαν - Αταλάντα

22:45 Novasports 1: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Βιτόρια Γκιμαράες - Νασιονάλ Μαδέιρα

23:05 OTE Sport 8: Primera Division: Μάλαγα - Ρεάλ Μπέτις

01:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Σικάγο Μπουλς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα, λεπτό προς λεπτό

21:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 8 Νοε 2015 - 8:58

Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:30: ΕΡΤ 1: Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

11:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

12:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-Λαύριο

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ

13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πιστόια Μπάσκετ-Καντού

13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Τορίνο-Ιντερ

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μούρθια-Μπιλμπάο Μπάσκετ

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Καϊζερσλάουτερν

14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

15:00: ΟΤΕ Sport 2: Football League ΟΠΑΠ: Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης

15:00: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Ηρακλής

15:00: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωτάθληματος χάντμπολ 2017: Ελλάδα-Κύπρος

15:30: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι

15:30: Novasports 4: Eredivisie: Φέγενορντ-Αγιαξ

16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Ρόμα-Λάτσιο

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Τελικός

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Εμπολι-Γιουβέντους

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Παλέρμο-Κιέβο

16:00: Novasports 7: Πρωτάθλημα μπάσκετ Α1 γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Σάλκε

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 βόλεϊ γυναικών: ΑΟΦ Πορφύρας-Αρης

17:15: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός

17:15: Novasports 3: Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Βέροια

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αρσεναλ-Τότεναμ

18:00: ΟΤΕ Sport 8: Premier League: Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

18:30: Novasports 7: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Λοκομοτίβ Μόσχας-Ζενίτ

19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης

19:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Νάπολι-Ουντινέζε

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν

19:30: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης

20:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα

22:00: Νovasports 2: Ligue 1: Λιόν-Σεντ Ετιέν

22:00: Novasports 4: Ligue 1: Μπορντό-Μονακό

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Κλίβελαντ Καβαλίερς-Ιντιάνα Πέισερς

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Τορόντο Ράπτορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 4η αγωνιστική

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30: Novasports 24: Best of Super League

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 9 Νοε 2015 - 8:43

Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός Βόλου-Παναιγιάλειος

18:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Απόλλων Πατρών-Παναθηναϊκός

19:30: Νοvasports 1: Super League: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Φορτούνα Ντίσελντορφ

21:45: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αβελίνο-Ντίναμο Σάσαρι

23:00: Novasports 2: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ουνιάο Μαδέιρα-Μπράγκα

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Μέμφις Γκρίζλις

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:45: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 10 Νοε 2015 - 9:01

Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

19:00 OTE Sport 6: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League Γυναικών: Ατομ Τρεφλ Σόποτ - Βάκιφμπανκ

02:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Γ. Γουίζαρντς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:00 Novasports 1: Στο φιλέ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 4: Pick 'n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 11 Νοε 2015 - 8:52

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Παναχαϊκή-Κέρκυρα

18:50: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: Μπάνβιτ-Αρης

19:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: Νεπτούνας-ΑΕΚ

19:00: Novasports 2: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: ΠΑΟΚ-Λιέτουβος Ρίτας

20:30: Novasports 3: LEN Champions League υδατοσφαίριση ανδρών: Σπαντάου-Ολυμπιακός

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ Λέβεν-Λάιπτσιχ

21:30: ΟΤΕ Sport 6: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ γυναικών – League Round, 2ος αγώνας: Κάζαλματορε-Τσέμικ Πολίς

21:30: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών: Πάντοβα-Τρέια

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς-Σαν Αντόνιο Σπερς

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 12 Νοε 2015 - 9:19

Πέμπτη 12 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

19:45: OTE Sport 6: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 7ος όμιλος: Κίελο-Παρί Σεν Ζερμέν

20:00: Νοvasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός

21:15: Νοvasports 4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Νταρουσάφακα

21:30: ΟΤΕ Sport 5: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών – 4ος γύρος: Tρεντίνο-LPR Πιατσέντζα

21:30: Νοvasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Λιμόζ-Αρμάνι Μιλάνο

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Playoff, 1ος αγώνας: Νορβηγία-Ουγγαρία

21:45: Νοvasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Λοκομοτίβ Κουμπάν

21:45: Νοvasports 7: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας

02:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Γιούτα Τζαζ


πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης