My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access


Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Σελίδα 3 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 23 Σεπ 2015 - 8:44

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00: Novasports 7: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 250 Open de Moselle – Μετς: 3η ημέρα

16:00: Novasports 1: Super League: Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός

18:15: Novasports 2: Super League: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος

18:15: Novasports 4: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

18:15: Novasports 6: Super League: Πανθρακικός-ΑΕΛ Καλλονής

19:00: Novasports 7: Mini Euro 2015 – Φάση ομίλων: Πολωνία-Κύπρος

20:30: Novasports 1: Super League: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

21:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Θέλτα-Μπαρτσελόνα

21:00: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Μπορούσια Ντόρτμουντ

21:00: ΟΤΕ Sport 6: Bundesliga: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μάιντς

21:00: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga: Σάλκε-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης

21:00: Novasports 3: Φιλικός αγώνας μπάσκετ: Παναθηναϊκός-Παρτιζάν Βελιγραδίου

21:00: Novasports 4: Mini Euro 2015 – Φάση ομίλων: Ελλάδα-Ισπανία

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Σαμπντόρια-Ρόμα

21:45: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Γιουβέντους-Φροζινόνε

21:45: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Ιντερ-Βερόνα

22:00: ΟΤΕ Sport 4: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Τουλούζ-Μαρσέιγ

22:45: Novasports 4: Βελγικό Κύπελλο ποδοσφαίρου: Ονστάνδη-Αντβέρπ Τζάιαντς

23:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Μάλαγα-Βιγιαρεάλ

23:00: ΟΤΕ Sport 3: La Liga: Λας Πάλμας-Σεβίλλη

01:30: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας – Προημιτελικός, 1ος αγώνας: Ιντερνασιονάλ-ΣΕ Παλμέιρας

04:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας – Προημιτελικός, 1ος αγώνας: Σάο Πάουλο-Βάσκο Ντα Γκάμα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

17:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Novasports 3: Honouring our Legacy (βράβευσεις) – Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παρτιζάν Βελιγραδίου

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

22:00: ΕΡΤ 2: Αθλητική Τετάρτη

22:30: Novasports 24: Best of Super League

22:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 24 Σεπ 2015 - 9:08

Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00: Novasports 1: Mini Euro 2015 – Φάση ομίλων: Ισπανία-Βέλγιο

15:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 250 Open de Moselle - Μετς: 4η ημέρα

17:00: Novasports 1: Mini Euro 2015 – Φάση ομίλων: Κύπρος-Γαλλία

18:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 250 Open de Moselle - Μετς: 4η ημέρα

19:30: ΟΤΕ Sport 4: Διεθνές τουρνουά Beobasket 2015 «Τουρνουά Π. Οικονομάκης»: Φράπορτ Σκάιλαϊνερς-Ρέθυμνο Κρέταν Κινγκς

19:55: Novasports 2: Ligue 1: Μονπελιέ-Μονακό

21:15: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Φράιμπουργκ

21:30: ΟΤΕ Sport 8: Διεθνές τουρνουά μπάσκετ: Ζαντάρ-Ολυμπιακός

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Εμπολι-Αταλάντα

23:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μπέτις-Λα Κορούνια

23:00: Novasports 1: Mini Euro 2015 – Φάση ομίλων: Ελλάδα-Τσεχία

02:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ γυναικών – Πλέι οφ, τελικοί περιφέρειας, 1ος αγώνας

03:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Φάση των «16», 1ος αγώνας: Λανούς-Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ

03:50: ΟΤΕ Sport 7: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Ιαπωνίας, Σουζούκα: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:15: ΟΤΕ Sport 4: Διεθνές τουρνουά Beobasket 2015 «Τουρνουά Π. Οικονομάκης»: Φράπορτ Σκάιλαϊνερς-Ρέθυμνο Κρέταν Κινγκς (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:30: ΟΤΕ Sport 4: Διεθνές τουρνουά Beobasket 2015 «Τουρνουά Π. Οικονομάκης»: Φράπορτ Σκάιλαϊνερς-Ρέθυμνο Κρέταν Κινγκς (Post Game Show)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 25 Σεπ 2015 - 8:16

Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:50 OTE Sport 7 HD Formula 1: GP Ιαπωνίας 2ες ελεύθερες δοκιμές 
09:55 OTE Sport 5 HD Moto3: Ισπανία 1ες ελεύθερες δοκιμές 
10:50 OTE Sport 5 HD MotoGP: Ισπανία 1ες ελεύθερες δοκιμές 
11:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Ισπανία 1ες ελεύθερες δοκιμές 
13:00 Eurosport ATP 250 Αγία Πετρούπολη, προημιτελικά 
13:00 Novasports 3 ATP 250 Μοσέλ, προημιτελικά 
14:05 OTE Sport 5 HD Moto3: Ισπανία 2ες ελεύθερες δοκιμές 
15:00 OTE Sport 5 HD MotoGP: Ισπανία 2ες ελεύθερες δοκιμές 
16:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Ισπανία 2ες ελεύθερες δοκιμές 
18:00 OTE Sport 3 HD Κέρκυρα - Καλλιθέα Football League 
19:00 ΕΡΤ3 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Πινάρ Καρσίγιακα 2ο Nick Galis Cup 
19:30 OTE Sport 4 HD ΑΕΚ - Ρέθυμνο Τουρνουά "Πέτρος Οικονομάκης" 
19:30 OTE Sport 7 HD Μπόχουμ - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2 
20:30 OTE Sport 8 HD Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου Φιλικό 
21:00 ΕΡΤ3 Άρης - Ουνιόν Ολίμπια 2ο Nick Galis Cup 
21:30 Novasports 2 Ρεμς - Λιλ Ligue 1 
21:30 OTE Sport 2 HD Βαλένθια - Γρανάδα La Liga 
21:30 OTE Sport 1 HD Κολωνία - Ίνγκολσταντ Bundesliga 
22:30 Novasports 1 Μορεϊρένσε - Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 
02:00 Eurosport 2 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Ορλάντο Σίτι MLS 
03:35 OTE Sport 8 HD World Tour Κίνα, ημιτελικά ανδρών

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 26 Σεπ 2015 - 9:43

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:00 OTE Sport 6: Τένις, WTA 2015: 2ος ημιτελικός, Κορέα

08:35 OTE Sport 8: Beach Volley FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ξιαμέν/ Κίνα: Μικρός τελικός ανδρών

08:50 OTE Sport 7: Formula 1: Προκριματικά, Σουζούκα /Ιαπωνία

09:35 OTE Sport 8: Beach Volley FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ξιαμέν/ Κίνα: Τελικός ανδρών

09:55 OTE Sport 5: Moto3: Eλεύθερα δοκιμαστικά 3, Αραγκόν/Ισπανία

10:50 OTE Sport 5: MotoGP: Eλεύθερα δοκιμαστικά 3, Αραγκόν/Ισπανία

11:00 Novasports 3: miniEURO 2015: Προημιτελικός

11:50 OTE Sport 5: Moto2: Eλεύθερα δοκιμαστικά 3, Αραγκόν/Ισπανία

13:30 OTE Sport 5: Moto3: Προκριματικά, Αραγκόν/Ισπανία

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό πρωτάθλημα, 2η κατηγορία: Πάντερμπορν - Ζανκτ Πάουλι

14:00 Novasports 3: Πρωτάθλημα Ρωσίας: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας

14:25 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 , Αραγκόν/Ισπανία

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι

15:00 Novasports 1: miniEURO 2015: Α' ημιτελικός

15:00 Novasports 3: Τένις ATP 250 Open de Moselle, Μετς/Γαλλία: Ημιτελικά

15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: ΠΑΟΚ - Δούκας

15:05 OTE Sport 5: MotoGP: Προκριματικά 1 και 2, Αραγκόν/Ισπανία

16:00 Novasports 1: miniEURO 2015: Β' ημιτελικός

16:00 Novasports 2: Super League: ΑΕΛ Καλλονής - Παναιτωλικός

16:00 OTE Sport 5: Moto2: Προκριματικά, Αραγκόν/Ισπανία

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου

16:30 OTE Sport 4: Bundesliga: Βέρντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν

16:30 OTE Sport 6: Bundesliga: Στουτγκάρδη - Γκλάντμπαχ

16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Βόλφσμπουργκ - Αννόβερο

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Λέστερ - Αρσεναλ

17:00 OTE Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα - Λας Πάλμας

18:00 OTE Sport 8: Football League: Λάρισα - Λαμία

18:15 Novasports 1: Super League: Ηρακλής - Ξάνθη

18:30 Novasports 4: Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν

19:00 OTE Sport 7: Serie A: Ρόμα - Κάρπι

19:00 Novasports 6: Ρωσικό πρωτάθλημα: Σπαρτάκ Μόσχας - Ζενίτ

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα

19:15 OTE Sport 6: Μπάσκετ Κύπελλο Ιταλίας, 1ος ημιτελικός: Σάσαρι - Ρέτζο Εμίλια

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Νιουκάστλ - Τσέλσι

19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Αμβούργο - Σάλκε

19:30 OTE Sport 4: Διεθνές Τουρνουά Beobasket «Π. Οικονομάκης»: ΑΕΚ - Σκάιλαϊνερς

20:30 Novasports 2: Super League: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα

20:30 Novasports 4: miniEURO 2015: Μικρός τελικός

20:45 Novasports 7: Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ - Χρόνινχεν

21:00 Novasports 1: Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό - Λιόν

21:30 OTE Sport 2: La Liga: Βιγιαρεάλ - Ατλέτικο Μαδρίτης

21:30 OTE Sport 7: La Liga: Σεβίλλη - Ράγιο Βαγιεκάνο

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Νάπολι - Γιουβέντους

21:45 OTE Sport 6: Μπάσκετ, Κύπελλο Ιταλίας, 2ος ημιτελικός: Αρμάνι Μιλάνο - Βενέτσια

21:45 Novasports 3: Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν - Ναϊμέχεν

22:00 Novasports 4: miniEURO 2015: Τελικός

22:45 Novasports 7: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μποαβίστα - Σπόρτινγκ

23:05 OTE Sport 8: La Liga: Εϊμπαρ - Θέλτα

05:05 OTE Sport 8: Beach Volley, FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ξιαμέν/ Κίνα: 1ος ημιτελικός γυναικών

06:05 OTE Sport 8: Beach Volley, FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ξιαμέν/ Κίνα: 2ος ημιτελικός γυναικών

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

19:15 OTE Sport 4: ΑΕΚ - Φράπορτ Σκαϊλάινερς: Pre Game Show

21:30 OTE Sport 4: ΑΕΚ - Φράπορτ Σκαϊλάινερς: Post Game Show

22:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

06:30 OTE Sport 7: Εκπομπή Grand Prix

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 27 Σεπ 2015 - 8:38

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

05:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beachvolley 2015 – Ξιαμέν, Κίνα: 1ος ημιτελικός γυναικών

06:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beachvolley 2015 – Ξιαμέν, Κίνα: 2ος ημιτελικός γυναικών

07:45: ΟΤΕ Sport 7: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Ιαπωνίας, Σουζούκα: Αγώνας

08:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις WTA 2015 - Κορέα: Τελικός

09:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beachvolley 2015 – Ξιαμέν, Κίνα: Τρίτη θέση γυναικών

09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Προθέρμανση

10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Προθέρμανση

10:05: ΟΤΕ Sport 8: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beachvolley 2015 – Ξιαμέν, Κίνα: Τελικός γυναικών

10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Προθέρμανση

11:45: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Αγώνας

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Ρεάλ Μπέτις

13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Αγώνας

13:30: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Τζένοα-Μίλαν

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Μόναχο 1860-Λάιπτσιχ

14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Αραγκόν: Αγώνας

15:30: Novasports 3: Eredivisie: Φέγενορντ-Τσβόλε

16:00: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Μπολόνια-Ουντινέζε

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Serie A: Τορίνο-Παλέρμο

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Βερόνα-Λάτσιο

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Σασουόλο-Κιέβο

16:00 Novasports 2: Super League: Παναθηναϊκός-Πλατανιάς

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αϊντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου

16:30: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 250 Open de Moselle – Μετς: Τελικός

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λα Κορούνια-Εσπανιόλ

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας

18:15: ΟΤΕ Sport 6: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Μαγδεμβούργο-HSV Χάντμπολ

18:15: Novasports 2: Super League: Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης

18:15: Novasports 3: Super League: Πανιώνιος-Πανθρακικός

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Χετάφε-Λεβάντε

19:00: ΕΡΤ 3: 2ο τουρνουά μπάσκετ «Nick Galis Cup» - Μικρός τελικός

19:30: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Supercopa: Τελικός

20:30: ΟΤΕ Sport 6: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 2ος όμιλος: Κίελο-Μπεσίκτας

20:30: Novasports 1: Super League: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

21:00: ΕΡΤ 3: 2ο τουρνουά μπάσκετ «Nick Galis Cup» - Μεγάλος τελικός

21:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Γκιμαράες-Μπράγκα

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αθλέτικ Μπιλμπάο

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Ιντερ-Φιορεντίνα

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Σεντ Ετιέν-Νις

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

06:30: ΟΤΕ Sport 7: Εκπομπή Grand Prix 2015

13:00: ΣKAΪ: Goal χωρίς σύνορα

17:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 5η αγωνιστική

21:45: ΣΚΑΪ: Goal

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

22:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: Novasports 24: Best of Super League – 5η αγωνιστική

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 28 Σεπ 2015 - 9:07

Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:35: Novasports 1: Euroleague World Tour 2015: Παναθηναϊκός-Ζεγιάνγκ Λάιονς

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά

19:30: Novasports 1: Super League: Βέροια-ΑΕΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Φροζινόνε-Εμπολι

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Μπράουνσβαϊγκ-Γκρόιτερ Φιρτ

22:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Γουέστ Μπρόμιτς-Εβερτον

22:00: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Αταλάντα-Σαμπντόρια

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 29 Σεπ 2015 - 9:08

Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

19:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ Διεθνής Φιλικός Αγώνας: ΑΕΚ - Αναντολού Εφές

19:30 Novasports 2: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ - Ναντ

21:45 OTE Sport 1: UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό

21:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/6ος όμιλος: Αρσεναλ - Ολυμπιακός

21:45 OTE Sport 3: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/6ος όμιλος: Μπάγερν - ΓΝΚ Ντιναμό Ζάγκρεμπ

21:45 OTE Sport 4: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/5ος όμιλος: Μπαρτσελόνα - Λεβερκούζεν

21:45 OTE Sport 5: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/7ος όμιλος: Πόρτο - Τσέλσι

21:45 OTE Sport 6: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/8ος όμιλος: Λιόν - Βαλένθια

21:45 OTE Sport 7: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/5ος όμιλος: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Ρόμα

21:45 OTE Sport 8: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/8ος όμιλος: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Γάνδη

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:30 OTE Sport 4: ΑΕΚ - Αναντoλού Εφές: Pre Game Show

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1: Ωρα των πρωταθλητών

23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 30 Σεπ 2015 - 9:13

Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00 Novasports 1: Μπάσκετ, Euroleague World Tour: Παναθηναϊκός - Γκουάνκντονγκ Τάιγκερς

19:00 OTE Sport 1: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/3ος όμιλος: Αστάνα - Γαλατάσαραϊ

21:45 OTE Sport 1: UEFA Champions League: Λεπτό προς λεπτό

21:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/2ος όμιλος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βόλφσμπουργκ

21:45 OTE Sport 3: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/4ος όμιλος: Γιουβέντους - Σεβίλλη

21:45 ΕΡΤ 1: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/4ος όμιλος: Γιουβέντους - Σεβίλλη

21:45 OTE Sport 4: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/4ος όμιλος: Γκλάντμπαχ - Μάντσεστερ Σίτι

21:45 OTE Sport 5: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/3ος όμιλος: Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπενφίκα

21:45 OTE Sport 6: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/1ος όμιλος: Μάλμε - Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)

21:45 OTE Sport 7: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/1ος όμιλος: Σαχτάρ Ντονέτσκ - Παρί Σεν Ζερμέν

21:45 OTE Sport 8: UEFA Champions League, 2η αγωνιστική/2ος όμιλος: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αϊντχόφεν PSV

04:00 OTE Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας, Προημιτελικός/2ος αγώνας: Γκρέμιο - Φλουμινένζε

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 ΕΡΤ 1: Champions ΕΡΤ: Pre game show

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

23:45 ΕΡΤ 1: Champions ΕΡΤ: Post game show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 1 Οκτ 2015 - 9:32

Πέμπτη 1 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

20:00 OTE Sport 1: UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό

20:00 OTE Sport 2: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/11ος όμιλος: Σάλκε - Αστέρας Τρίπολης

20:00 OTE Sport 3: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/11ος όμιλος: Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

20:00 OTE Sport 4: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/10ος όμιλος: Μονακό - Τότεναμ

20:00 OTE Sport 5: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/7ος όμιλος: Λάτσιο - Σεντ Ετιέν

20:00 OTE Sport 6: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/12ος όμιλος: AZ Αλκμααρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο

20:00 OTE Sport 7: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/8ος όμιλος: Μπεσίκτας - Σπόρτινγκ Λισαβόνας

20:00 OTE Sport 8: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/9ος όμιλος: Μπελενένσες - Φιορεντίνα

22:00 OTE Sport 1: UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό

22:05 OTE Sport 2: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/3ος όμιλος: ΠΑΟΚ - Ντόρτμουντ

22:05 OTE Sport 3: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/2ος όμιλος: Λίβερπουλ - Σιόν

22:05 OTE Sport 4: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/1ος όμιλος: Σέλτικ - Φενερμπαχτσέ

22:05 OTE Sport 5: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/3ος όμιλος: Κρασνοντάρ - Καμπάλα

22:05 OTE Sport 6: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/4ος όμιλος: Λέγκια - Νάπολι

22:05 OTE Sport 7: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/6ος όμιλος: Μαρσέιγ - Λίμπερετς

22:05 OTE Sport 8: UEFA Europa League, 2η αγωνιστική/5ος όμιλος: Βιγιαρεάλ - Πλζεν

03:00 OTE Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας, Προημιτελικός/2ος αγώνας: Σάντος Σάο Πάολο - Φιγκεϊρένσε

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:30 OTE Sport 2: UEFA Europa League Show

19:30 Action 24: Blender

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

00:05 OTE Sport 2: UEFA Europa League Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 2 Οκτ 2015 - 9:20

Παρασκευή 2 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Κουάλα Λουμπούρ: Προημιτελικός

15:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Κουάλα Λουμπούρ: Προημιτελικός

16:30: Action 24: Αγώνας τένις (επίδειξης) – Μπανγκόκ, Ταϊλάνδη: Ναδάλ vs Τζόκοβιτς

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Λαμία-Παναιγιάλειος

19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Καϊζερσλάουτερν-Φορτούνα Ντίσελντορφ

20:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Supercopa, 1ος ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια

21:30: ΟΤΕ Sport 1: Bundesliga: Ντάρμσταντ-Μάιντς

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Θέλτα-Χετάφε

21:30: Novasports 2: Ligue 1: Λιλ-Μονπελιέ

22:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Προημιτελικός γυναικών

22:30: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ – Supercopa, 2ος ημιτελικός: Ουνικάχα Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης

22:30: Novasports 1: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Βιτόρια Σετούμπαλ-Εστορίλ

23:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Προκριματικά ανδρών

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 2: Εuropa League ΕΡΤ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 3 Οκτ 2015 - 14:31

Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:15 OTE Sport 6: Τένις: 2015 ATP World Tour 250, Κουάλα Λουμπούρ: 1ος ημιτελικός

11:30 OTE Sport 6: Τένις: 2015 ATP World Tour 250, Κουάλα Λουμπούρ: 2ος ημιτελικός

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Γκρόιτερ Φ. - Μπόχουμ 1848

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Κρίσταλ Πάλας - Γουέστ Μπρόμιτς

15:00 ΕΡΤ 2: Hnadball Premier: ΑΕΚ - Αερωπός Εδεσσας

16:00 Novasports 2: Super League: Πανθρακικός - Λεβαδειακός

16:00 OTE Sport 7: Football League: Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου

16:00 Novasports 1: Red bull art of motion: Αγώνας freerunning, Σαντορίνη

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ

16:30 OTE Sport 4: : Bundesliga: Ανόβερο - Βέρντερ

16:30 OTE Sport 5: Bundesliga: Χέρτα - Αμβούργο

16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Χόφενχαϊμ - Στουτγκάρδη

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Σίτι - Νιουκάστλ

17:00 OTE Sport 2: La Liga: Σεβίλλη - Μπαρτσελόνα

17:00 Novasports 4: Ρώσικο Πρωτάθλημα: Ζενίτ - Ροστόφ

18:05 OTE Sport 6: Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Τελικοί, Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ, 1ος ημιτελικός γυναικών

18:15 Novasports 1: Super League: Παναιτωλικός - Πανιώνιος

18:30 Novasports 3: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν - Ρεμς

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Γρανάδα - Λα Κορούνια

19:00 OTE Sport 3: Serie A: Κάρπι - Τορίνο

19:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ, ACB Ισπανίας: Supercopa: Διαγωνισμός τριπόντων

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Τσέλσι – Σαουθάμπτον

20:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ, ACB Ισπανίας: Supercopa: Τελικός

20:05 OTE Sport 6: Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Τελικοί, Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ, 2ος ημιτελικός γυναικών

20:30 Novasports 2: Super League: Ξάνθη - Παναθηναϊκός

21:00 OTE Sport 7: Χάντμπολ , EHF Champions League Ανδρών: Ζάγκρεμπ - Βεζπρέμ

21:00 Novasports 1: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Νις - Ναντ

21:30 OTE Sport 2: La Liga: Εσπανιόλ - Σπόρτινγκ Χιχόν

21:35 OTE Sport 6: Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Τελικοί, Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ, 1ος ημιτελικός ανδρών

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Κιέβο – Βερόνα

22:35 OTE Sport 6: Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Τελικοί, Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ, 2ος ημιτελικός ανδρών

22:45 Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε - Μποαβίστα

23:00: OTE Sport 8: La Liga: Λας Πάλμας - Εϊμπαρ

23:05 OTE Sport 7: La Liga: Μάλαγα - Σοσιεδάδ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

20:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

22:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 4 Οκτ 2015 - 8:46

Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Κουάλα Λουμπούρ: Τελικός

11:00: Novasports 1: 7ο διεθνές σιρκουί καρτ – Ιστορικό Κέντρο Πάτρας

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Μπέτις

13:00: ΟΤΕ Sport 7: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι – Ράλι Γαλλίας: SS9 Bisinal-Agosta Plage

13:30: OTE Sport 8: Serie A: Εμπολι-Σασουόλο

13:30: Novasports 2: Eredivisie: Ντε Γκράαφστσαπ-Φέγενορντ

13:30: Novasports 3: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ντινάμο Μόσχας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

14:00: ΟΤΕ Sport 5: FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross 2015 – Τουρκία: Αγώνας

14:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Νυρεμβέργη

15:30: OTE Sport 1: Premier League: Εβερτον-Λίβερπουλ

15:30: Novasports 23: Eredivisie: Αγιαξ-Αϊντχόφεν

16:00: OTE Sport 4: Serie A: Παλέρμο-Ρόμα

16:00: OTE Sport 8: Serie A: Σαμπντόρια-Ιντερ

16:00: Novasports 2: Super League: ΑΕΚ-Ατρόμητος

16:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga: Σάλκε-Κολωνία

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βαλένθια

18:00: ΟΤΕ Sport 5: Premier League: Σουόνσι-Τότεναμ

18:00: Novasports 4: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ουνιάο Μαδέιρα-Μπενφίκα

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αρσεναλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

18:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Τρίτη θέση γυναικών

18:15: Novasports 2: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής

18:15: Novasports 3: Super League: ΑΕΛ Καλλονής-Βέροια

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Μπορούσια Ντόρτμουντ

18:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Αουγκσμπουργκ

19:00: OTE Sport 4: Serie A: Γιουβέντους-Μπολόνια

19:00: OTE Sport 8: Serie A: Λάτσιο-Φροζινόνε

19:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Τρίτη θέση ανδρών

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λεβάντε-Βιγιαρεάλ

20:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Τελικός ανδρών

20:30: Novasports 1: Super League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

21:30: ΟΤΕ Sport 3: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης

21:35: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley – Φορτ Λόντερντεϊλ, ΗΠΑ: Τελικός γυναικών

21:45: OTE Sport 1: Serie A: Μίλαν-Νάπολι

21:45: OTE Sport 2: Serie A: Φιορεντίνα-Αταλάντα

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ

22:30: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Σπόρτινγκ Λισσαβόνας-Γκιμαράες

05:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

17:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

17:30: ΟΤΕ Sport 3: Στον ρυθμό των ντέρμπι

20:30: ΟΤΕ Sport 3: Στον ρυθμό των ντέρμπι

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: Novasports 24: Best of Super League

23:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 5 Οκτ 2015 - 9:38

Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

09:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

09:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

11:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

11:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

14:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Χανιά-Απόλλων Σμύρνης

19:30: Novasports 1: Super League: Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Ντούισμπουργκ-Πάντερμπορν

21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μανιτάλ Τορίνο-Μπον Ρέτζιο Εμίλια

05:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 6 Οκτ 2015 - 9:00

Τρίτη 6 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open Προκριματικά

07:30 OTE Sport 7: Τένις, ATP World Tour 500: Πεκίνο, China Open Προκριματικά

09:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open Προκριματικά

09:30 OTE Sport 7: Τένις, ATP World Tour 500: Πεκίνο, China Open Προκριματικά

11:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open Προκριματικά

16:00 OTE Sport 7: Τένις, ATP World Tour 500: Πεκίνο, China Open Προκριματικά

21:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ NBA Global Games: Αρμάνι Μιλάνο - Μπόστον Σέλτικς

03:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ NBA Γυναικών, Τελικοί/2ος αγώνας: Μ. Λινξ - Ιντιάνα Φίβερ

05:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open Προκριματικά

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30 Action 24: Blender

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 7 Οκτ 2015 - 10:26

Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

07:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

09:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

09:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Προκριματικά

17:00: Novasports 2: Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών– Προημιτελική φάση: ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο

18:00: ΕΡΤ 3: UEFA Champions League γυναικών: Φάση των «32»: ΠΑΟΚ-Ερεμπρο

19:30: Novasports 1: Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών – Προημιτελική φάση: Αρης-ΑΕΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ Λέβεν-Κίελο

05:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προκριματικά

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 8 Οκτ 2015 - 16:42

Πέμπτη 8 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό: Μάριν Τσίλιτς-Στιβ Τζόνσον

07:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

09:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό: Νικ Κύργιος-Ρομπέρτο Μπαουτίστα Αγκούτ

09:30: ΟΤΕ Sport 7: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – China Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό

11:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Αγώνας κυρίως ταμπλό: Μπενουά Περ-Μάρκος Παγδατής

18:00: Novasports 1: Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών– Προημιτελική φάση: Φάρος Κερατσινίου-ΑΕ Νέας Κηφισιάς

19:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Γεωργία-Γιβραλτάρ

21:00: Novasports 2: Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών – Προημιτελική φάση: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα

21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα

21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Ιρλανδία-Γερμανία

21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Πορτογαλία-Δανία

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο

21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Αλβανία-Σερβία

21:45: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Σκωτία-Πολωνία

22:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ Global Games 2015-16 – Μαδρίτη: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπόστον Σέλτικς

02:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Μοτεγκί, Ιαπωνία: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

03:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Μοτεγκί, Ιαπωνία: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

04:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Μοτεγκί, Ιαπωνία: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

05:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP World Tour 500 – Rakuten Japan Open: Προημιτελικός

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: Novasports 2: Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών – Προημιτελική φάση: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Pre Game Show)

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΟΤΕ Sport 1: Στον δρόμο για τη Γαλλία - UEFA Προκριματικά Euro 2016: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα (Pre Game Show)

23:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:45: ΕΡΤ 1: Euro Euro Ολοι

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 9 Οκτ 2015 - 9:25

Παρασκευή 9 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:05 OTE Sport 5 HD Moto3: Μοτέγκι 2ες ελεύθερες δοκιμές 
07:30 OTE Sport 7 HD ATP 500 Όπεν Κίνας, προημιτελικά
08:00 OTE Sport 5 HD MotoGP: Μοτέγκι 2ες ελεύθερες δοκιμές
09:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Μοτέγκι 2ες ελεύθερες δοκιμές
09:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Ρωσίας 1ες ελεύθερες δοκιμές
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία
13:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Ρωσίας 2ες ελεύθερες δοκιμές
14:15 Eurosport Γύρος του Άμπου Ντάμπι 2ο ετάπ 
14:15 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία
14:30 OTE Sport 7 HD ATP 500 Όπεν Κίνας, προημιτελικά
16:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία
17:00 OTE Sport 3 HD Πανελευσινιακός - Κέρκυρα Football League 
18:45 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία 
18:45 Eurosport Γερμανία - Φινλανδία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος U-21
21:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία
21:45 OTE Sport 8 HD Μαυροβούνιο - Αυστρία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
21:45 OTE Sport 7 HD Μολδαβία - Ρωσία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
21:45 OTE Sport 3 HD Σλοβακία - Λευκορωσία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
21:45 OTE Sport 2 HD Ισπανία - Λουξεμβούργο Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
21:45 OTE Sport 1 HD Αγγλία - Εσθονία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
02:55 OTE Sport 5 HD Moto3: Μοτέγκι 3ες ελεύθερες δοκιμές
03:00 OTE Sport 4 HD Ιντιάνα Φίβερ - Μινεσότα Λινξ NBA Finals
03:50 OTE Sport 5 HD MotoGP: Μοτέγκι 3ες ελεύθερες δοκιμές
04:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Μοτέγκι 3ες ελεύθερες δοκιμές

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 10 Οκτ 2015 - 9:10

Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:25 OTE Sport 5: MotoGP: Μοτέγκι/Ιαπωνία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

08:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open, 2ος ημιτελικός

09:00 OTE Sport 5: Moto2: Μοτέγκι/Ιαπωνία, Προκριματικά

11:50 OTE Sport 5: Formula 1: Σότσι, ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:00 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: China Open, Πεκίνο, 1ος ημιτελικός

14:30 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: China Open, Πεκίνο, 2ος ημιτελικός

14:50 OTE Sport 5: Formula 1: Σότσι, προκριματικά

15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: Φοίβος Συκεών - ΑΕΚ

16:00 OTE Sport 3: Football League: Παναιγιάλειος - Λάρισα

16:00 Novasports 1: Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός - Πρωτέας Βούλας

17:00 OTE Sport 8: Χάντμπολ, EHF Champions League Ανδρών: Βίβε Τάργκι Κίλτσε - IFK Κρίστιανσταντ

18:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

18:00 ΕΡΤ 3: 4ος Διεθνής νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκης

18:30 Novasports 1: Φιλικός αγώνας: Πανθρακικός - Γαλατάσαραϊ

18:45 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open, Ημιτελικοί

19:00 OTE Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/1ος όμιλος: Καζακστάν - Ολλανδία

19:00 OTE Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/8ος όμιλος: Αζερμπαϊτζάν - Ιταλία

19:00 OTE Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/1ος όμιλος: Ισλανδία - Λετονία

19:00 OTE Sport 7: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/8ος όμιλος: Νορβηγία - Μάλτα

19:30 ΕΡΤ 3: 4ος Διεθνής νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκης (συνέχεια)

21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/2ος όμιλος: Ισραήλ - Κύπρος

21:45 OTE Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/1ος όμιλος: Τσεχία - Τουρκία

21:45 OTE Sport 3: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/1ος όμιλος: Κροατία - Βουλγαρία

21:45 OTE Sport 7: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/2ος όμιλος: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ουαλία

21:45 OTE Sport 8: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, 9η αγωνιστική/2ος όμιλος: Ανδόρα - Βέλγιο

22:30 OTE Sport 6: Τένις, ATP World Tour 500: Rakuten Japan Open, Ημιτελικοί

00:05 OTE Sport 8: Beach Volley, FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πουέρτο Βαγιάρτα/Μεξικό: 1ος ημιτελικός Γυναικών

01:05 OTE Sport 8: Beach Volley, FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Πουέρτο Βαγιάρτα/ Μεξικό: 2ος ημιτελικός Γυναικών

02:35 OTE Sport 5: Moto3, Μοτεγκί, Ιαπωνία: Προετοιμασία

03:05 OTE Sport 5: Moto2, Μοτεγκί, Ιαπωνία: Προετοιμασία

03:35 OTE Sport 5: MotoGP, Μοτεγκί, Ιαπωνία: Προετοιμασία

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:30 Νovasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

17:30 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Pre Game Show

17:30 OTE Sport 6: Top Spin

20:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Post Game Show

23:45 OTE Sport 1: Στον δρόμο για τη Γαλλία

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 12 Οκτ 2015 - 9:38

Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός

19:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Ρωσία-Μαυροβούνιο

19:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Σουηδία-Μολδαβία

19:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Αυστρία-Λίχτενσταϊν

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Ουκρανία-Ισπανία

21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Λιθουανία-Αγγλία

21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Εσθονία-Ελβετία

21:45: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Καντού-Ντίναμο Σάσαρι

21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Λουξεμβούργο-Σλοβακία

21:45: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Προκριματικά Euro 2016: Σαν Μαρίνο-Σλοβενία

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:45: ΟΤΕ Sport 1: Στο δρόμο για τη Γαλλία

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 13 Οκτ 2015 - 8:57

Τρίτη 13 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:30 OTE Sport 6: ATP World Tour Masters 1000, Σαγκάη/Κίνα: Κυρίως ταμπλό

13:30 OTE Sport 6: ATP World Tour Masters 1000, Σαγκάη/Κίνα: Κυρίως ταμπλό

18:30 ΕΡΤ 3: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος U21: Ελλάδα - Πορτογαλία

21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/1ος όμιλος: Ολλανδία - Τσεχία

21:45 OTE Sport 2: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/2ος όμιλος: Κύπρος - Βοσνία/Ερζεγοβίνη

21:45 OTE Sport 3: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/8ος όμιλος: Ιταλία - Νορβηγία

21:45 OTE Sport 4: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/2ος όμιλος: Βέλγιο - Ισραήλ

21:45 OTE Sport 7: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/1ος όμιλος: Τουρκία - Ισλανδία

21:45 OTE Sport 8: Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος 2016, 10η αγωνιστική/2ος όμιλος: Ουαλία - Ανδόρα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD : Ωρα των πρωταθλητών

23:45 OTE Sport 1: Στο δρόμο για τη Γαλλία

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 14 Οκτ 2015 - 9:36

Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

11:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

15:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ Global Games 2015-16 - Σαγκάη, Κίνα: Λος Αντζελες Κλίπερς-Σάρλοτ Χόρνετς

16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή

19:00: ΟΤΕ Sport 4: Eurocup – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: ΑΕΚ-Κράσνι Οκτιάμπρ

19:00: Novasports 2: Eurocup – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ζολνόκι

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Μπάλινγκεν Βάιλστετεν-Ράιν Νέκαρ Λέβεν

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ γυναικών – Τελικοί, 5ος αγώνας: Μινεσότα Λινξ-Ιντιάνα Φίβερ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:30: ΟΤΕ Sport 4: Eurocup – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: ΑΕΚ-Κράσνι Οκτιάμπρ (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΟΤΕ Sport 4: Eurocup – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: ΑΕΚ-Κράσνι Οκτιάμπρ (Post Game Show)

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

22:00: ΕΡΤ 1: Euro Euro Ολοι

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 15 Οκτ 2015 - 9:07

Πέμπτη 15 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

11:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Αγώνες κυρίως ταμπλό

19:00: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Πίναρ Καρσίγιακα-Μπαρτσελόνα

20:00: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μακάμπι Τελ Αβίβ

20:00: Novasports 4: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Στρασμπούρ

21:00: Novasports 7: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-Ντίναμο Σάσαρι

21:45: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπάμπεργκ

21:45: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Τσεντεβίτα

01:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

02:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

03:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 16 Οκτ 2015 - 9:38

Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

06:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

06:30: ΟΤΕ Sport 7: Toυρνουά τένις WTA 2015 – Τιαντζίν, Κίνα: Προημιτελικός

07:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

08:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

08:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Προημιτελικός

08:30: ΟΤΕ Sport 7: Toυρνουά τένις WTA 2015 – Τιαντζίν, Κίνα: Προημιτελικός

10:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Προημιτελικός

13:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Προημιτελικός

15:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Προημιτελικός

16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Αγροτικός Αστέρας-Ζάκυνθος

18:00: ΕΡΤ 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Παναθηναϊκός

19:30: ΟΤΕ Sport 2: Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Αρμίνια Μπίλεφελντ

19:45: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε Ούλκερ-Μπάγερν Μονάχου

20:00: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Ζιέλονα Γκόρα-Ζαλγκίρις Κάουνας

20:00: Novasports 4: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Κίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης

21:30: ΟΤΕ Sport 1: Bundesliga: Μάιντς-Μπορούσια Ντόρτμουντ

21:30: Novasports 7: Ligue 1: Μονακό-Λιόν

21:45: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Λιμόζ-Αναντολού Εφές

21:45: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Λαμποράλ Κούτσα

01:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

02:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

03:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

05:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Προκριματικά

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 17 Οκτ 2015 - 9:10

Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:05 OTE Sport 5: MotoGP, Νήσος Φίλιπ/Αυστραλία: Προκριματικά 1 και 2

08:00 OTE Sport 5: Moto2, Νήσος Φίλιπ/Αυστραλία: Προκριματικά

08:30 OTE Sport 7: Τένις WTA 2015, Τιαντζίν/ Κίνα: 2ος ημιτελικός

11:30 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, Σαγκάη/Κίνα: 1ος ημιτελικός

13:30 OTE Sport 4: NBA Global Games, Ρίο ντε Τζανέιρο/Βραζιλία: Ρίο ντε Τζανέιρο Φλαμένγκο - Ορλάντο Μάτζικ

14:00 Novasports 2: Ρώσικο Πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ουράλ

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Ουνιόν Βερολίνου - Ζανκτ Πάουλι

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Τότεναμ - Λίβερπουλ

15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: ΠΑΟΚ - Διομήδης Αργους

15:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, Σαγκάη/Κίνα: 2ος ημιτελικός

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα-λεπτό προς λεπτό

16:00 Novasports 1: Super League: Πλατανιάς - Πανθρακικός

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Βέρντερ - Μπάγερν

16:30 OTE Sport 4: Bundesliga: Αμβούργο - Λεβερκούζεν

16:30 OTE Sport 5: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Βόλφσμπουργκ - Χόφενχαϊμ

16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Σάλκε - Χέρτα

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Εβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

17:00 OTE Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης - Λεβάντε

18:00 OTE Sport 7: Football League: Λάρισα - Εργοτέλης ΓΣ

18:00 Novasports 4: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά - Παρί Σεν Ζερμέν

18:15 Novasports 3: Super League: Πανιώνιος - ΑΕΛ Καλλονής

19:00 OTE Sport 4: Serie A: Ρόμα - Εμπολι

19:00 OTE Sport 6: Χάντμπολ EHF Champions League Ανδρών: Βίβε Τάργκι Κίλτσε - Μπαρτσελόνα

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Εϊμπαρ - Σεβίλλη

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Γουότφορντ - Αρσεναλ

19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Αϊντραχτ Φρανκφούρτης - Γκλάντμπαχ

20:30 Novasports 1: Super League: Ολυμπιακός - ΑΕΚ

20:45 Novasports 2: Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες - Αγιαξ

21:30 OTE Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Τορίνο - Μίλαν

21:45 Novasports 3: Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν - Εξέλσιορ

23:00 OTE Sport 7: La Liga: Βαλένθια - Μάλαγα

23:05 OTE Sport 8: La Liga: Ρεάλ Μπετίς - Εσπανιόλ

02:35 OTE Sport 5: Moto3, Νήσος Φίλιπ/Αυστραλία: Προθέρμανση

03:05 OTE Sport 5: Moto2, Νήσος Φίλιπ/Αυστραλία: Προθέρμανση

03:35 OTE Sport 5: MotoGP, Νήσος Φίλιπ/Αυστραλία: Προθέρμανση

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 18 Οκτ 2015 - 10:09

Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

06:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Αγώνας

07:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Αυστραλίας, Νήσος Φίλιπ: Αγώνας

09:00: ΟΤΕ Sport 7: Toυρνουά τένις WTA 2015 – Τιαντζίν, Κίνα: Τελικός

11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – Σαγκάη, Κίνα: Τελικός

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Βιγιαρεάλ-Θέλτα

13:00: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μανιτάλ Τορίνο-Ουμάνα Βενέτσια

13:30: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Μπολόνια-Παλέρμο

13:30: Novasports 2: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Σπαρτάκ Μόσχας-Λοκομοτίβ Μόσχας

14:00: ΟΤΕ Sport 7: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπεσίκτας-Γκραν Κανάρια

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Μπόχουμ 1848-Λάιπτσιχ

15:00: ΟΤΕ Sport 5: FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross 2015 – Ιταλία: Αγώνας

15:00: Novasports 1: Ligue 1: Μαρσέιγ-Λοριάν

15:30: Novasports 4: Eredivisie: Χέρενφεϊν-Φέγενορντ

16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Νάπολι-Φιορεντίνα

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Serie A: Σασουόλο-Λάτσιο

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Βερόνα-Ουντινέζε

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Τζένοα-Κιέβο

16:00: Novasports 2: Super League: Βέροια-Ατρόμητος

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Κολωνία-Αννόβερο

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης

17:00: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Λαύριο-ΑΕΚ

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 βόλεϊ γυναικών: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-Ολυμπιακός

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Νιούκαστλ-Νόριτς

18:00: ΟΤΕ Sport 6: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 5ος γύρος: Πιβοβάρνα Λάσκο-Παρί Σεν Ζερμέν

18:15: Novasports 2: Super League: Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη

18:15: Novasports 4: Super League: Λεβαδειακός-Παναιτωλικός

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Στουτγκάρδη-Ινγκολσταντ

19:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπαλονσέστο Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Χετάφε-Λας Πάλμας

20:30: Novasports 1: Super League: Ηρακλής-ΠΑΟΚ

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λα Κορούνια-Αθλέτικ Μπιλμπάο

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Ιντερ-Γιουβέντους

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Ρεν-Νις

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

17:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

22:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: Novasports 24: Best of Super League

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης