My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access


Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Σελίδα 15 από 16 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 27 Ιουλ 2016 - 9:18

Τετάρτη 27 Ιουλίου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

18:00: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, κυρίως ταμπλό

21:45: Novasports 2 Oλυμπιακός-Χάποελ Μπερ Σεβά, UEFA Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας

01:30: OTE Sport 7 Μποταφόγκο-Μπραγκαντίνο - Copa do Brasil, 3ος γύρος, 2ος αγώνας

02:35: Novasports 1 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν – Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Οχάιο

03:45: OTE Sport 3 Ατλέτικο Νασιονάλ-Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάλε - Copa Libertadores, τελικός, 2ος αγώνας

03:45: OTE Sport 8 Σάντος-Γκάμα - Copa do Brasil, 3ος γύρος, 2ος αγώνας

04:35: Novasports 1 Μπάγερν Μονάχου-Μίλαν - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Σικάγο

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

21:00: Novasports 2 Oλυμπιακός-Χάποελ Μπερ Σεβά, UEFA Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας (Pre game)

23:40: Novasports 2 Oλυμπιακός-Χάποελ Μπερ Σεβά, UEFA Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας (Post game)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 28 Ιουλ 2016 - 9:41

Πέμπτη 28 Ιουλίου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

06:35: Novasports 1 Λίβερπουλ-Τσέλσι – Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Καλιφόρνια

14:35: Novasports 1 Μπορούσια Ντόρτμουντ-Μάντσεστερ Σίτι – Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Κίνα

18:00: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, κυρίως ταμπλό

20:00: Novasports 1 Toυρνουά γκολφ The PGA Championship Baltusrol Golf Club, Νιου Τζέρσι: 1η ημέρα

21:00: OTE Sport 1 Παναθηναϊκός-ΑΪΚ Στοκχόλμης - UEFA Εuropa League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας

21:45: OTE Sport 2 Αλκμααρ-ΠΑΣ Γιάννινα - UEFA Εuropa League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας

22:00: Novasports 2 Σεντ Ετιέν-ΑΕΚ - UEFA Εuropa League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

20:00: OTE Sport 1 Παναθηναϊκός-ΑΪΚ Στοκχόλμης, UEFA Εuropa League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας (Pre Game)

23:00: OTE Sport 1 Παναθηναϊκός-ΑΪΚ Στοκχόλμης, UEFA Εuropa League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγώνας (Post Game)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 29 Ιουλ 2016 - 8:38

Παρασκευή 29 Ιουλίου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

10:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι Γερμανίας, 1ες ελεύθερες δοκιμές

13:05: Novasports 1 – Τότεναμ-Ατλέτικο Μαδρίτης - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Μελβούρνη

14:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι Γερμανίας, 2ες ελεύθερες δοκιμές

19:30: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, προημιτελικός

20:00: Novasports 1 Toυρνουά γκολφ The PGA Championship Baltusrol Golf Club, Νιου Τζέρσεϊ: 2η ημέρα

21:30: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, προημιτελικός

01:30: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, προημιτελικός

03:30: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, προημιτελικός

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 30 Ιουλ 2016 - 7:56

Σάββατο 30 Ιουλίου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

10:05: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ – Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, 1ος ημιτελικός γυναικών

11:05: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ - Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, 2ος ημιτελικός γυναικών

11:05: Γιουβέντους-South China Club – Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Χονγκ Κονγκ

11:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι Γερμανίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές

14:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι Γερμανίας, κατατακτήριες δοκιμές

15:20: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ - Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, 2ος τελικός 3ης θέσης γυναικών

16:35: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ - Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, τελικός γυναικών

18:05: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ - Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, προημιτελικός ανδρών

19:05: OTE Sport 7 FIVB Μπιτς Βόλεϊ - Αυστρία, Κλάγκενφουρτ, προημιτελικός ανδρών

20:05: Novasports 1 Σέλτικ-Μπαρτσελόνα - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Δουβλίνο

21:00: Novasports 2 Toυρνουά γκολφ The PGA Championship Baltusrol Golf Club, Νιου Τζέρσεϊ: 3η ημέρα

22:00: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, 1ος ημιτελικός

22:05: Novasports 1 Ρεάλ Μαδρίτης-Τσέλσι - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Μίσιγκαν

00:05: Novasports 1 Ιντερ-Μπάγερν Μονάχου - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Σάρλοτ

03:00: OTE Sport 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup Τορόντο, 2ος ημιτελικός

05:05: Novasports 1 Λίβερπουλ-Μίλαν - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Καλιφόρνια

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 31 Ιουλ 2016 - 6:59

Κυριακή 31 Ιουλίου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00 FOX Sports Raiders - Rabbitohs NRL 
07:05 Novasports 1 Παρί Σεν Ζερμέν - Λέστερ International Champions Cup
07:05 Novasports 2 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μέλμπουρν Βίκτορι International Champions Cup 
09:00 Eurosport 1 Όπεν Κίνας 
09:00 FOX Sports Knights - Sea Eagles NRL 
11:05 OTE Sport 7 HD World Tour Κλάγκενφουρτ, ημιτελικά ανδρών 
12:30 Eurosport 1 Porsche Supercup Hockenheim, Germany 
13:00 OTE Sport 8 HD WRC: Ράλι Φινλανδίας SS24 Oittila - Power Stage 
13:15 Eurosport 1 Blancpain Endurance Series Spa-Francorchamps, Belgium 
14:00 Eurosport 2 Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Lommel, Belgium 
14:30 Eurosport 1 Όπεν Κίνας 
14:35 OTE Sport 7 HD World Tour Κλάγκενφουρτ, μικρός τελικός ανδρών 
15:00 ΕΡΤ2 Formula 1: GP Γερμανίας Αγώνας 
15:00 Eurosport 2 Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Lommel, Belgium
15:00 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Γερμανίας Αγώνας 
15:55 OTE Sport 7 HD World Tour Κλάγκενφουρτ, τελικός ανδρών 
16:00 Eurosport 2 Blancpain Endurance Series Spa-Francorchamps, Belgium 
18:00 Eurosport 2 London-Surrey Classic Great Britain 
20:00 FOX Sports Detroit Tigers - Houston Astros MLB 
21:00 Eurosport 2 Sporting Kansas City - Portland Timbers MLS 
21:00 Novasports 1 PGA Championship 4η μέρα 
23:00 Eurosport 1 Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy MLS 
23:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Rogers Cup, τελικός

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sport24.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 1 Αυγ 2016 - 7:31

Δευτέρα 1 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:00 FOX Sports Sharks - Titans 

02:00 FOX Sports New York Mets - New York Yankees 

03:35 Novasports 1 Λίβερπουλ - Ρόμα 

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 3 Αυγ 2016 - 16:07

Τετάρτη 3 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

17:00: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV Ελληνικές Ιπποδρομίες

19:00: OTE Sport 1 Σουηδία-Νότιος Αφρική - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

19:00: ΕΡΤ 1 Σουηδία-Νότιος Αφρική - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

21:00: ΑΝΤ1 Χάποελ Μπερ Σεβά-Ολυμπιακός - UEFA Champions League, 3oς προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας

21:05: Novasports 1 Μπαρτσελόνα-Λέστερ – Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Στοκχόλμη

21:30: Novasports 2 ΠΑΟΚ-Αγιαξ – UEFA Champions League, 3oς προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας

22:00: OTE Sport 1 Βραζιλία-Κίνα - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

22:00: ΕΡΤ 1 Βραζιλία-Κίνα - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

01:00: OTE Sport 1 ΗΠΑ-Νέα Ζηλανδία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

01:00: ΕΡΤ 1 ΗΠΑ-Νέα Ζηλανδία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, γυναίκες, φάση ομίλων

02:00: Eurosport 1 Τορόντο FC-Ρίαλ Σολτ Λέικ – Major League Soccer, 22η αγωνιστική

02:35: Novasports 1 Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης – Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Νιου Τζέρσεϊ

04:35: Novasports 1 Μίλαν-Τσέλσι - Διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου International Champions Cup, Μινεάπολις

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

21:00: Novasports 2 ΠΑΟΚ-Αγιαξ – UEFA Champions League, 3oς προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Pre Game)

23:30: Novasports 2 ΠΑΟΚ-Αγιαξ – UEFA Champions League, 3oς προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Post Game)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 4 Αυγ 2016 - 18:23

Πέμπτη 4 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

17:00: OTE Sport 6 WTA Φλοριανόπολις, 1ος ημιτελικός

19:00: OTE Sport 1 Ιράκ-Δανία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

19:00: ΕΡΤ 2 Ιράκ-Δανία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

19:00: OTE Sport 6 WTA Φλοριανόπολις, 2ος ημιτελικός

20:00: OTE Sport 4 ΑΪΚ Στοκχόλμης-Παναθηναϊκός - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας

20:00: OTE Sport 5 ΠΑΣ Γιάννινα-Αλκμααρ - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας

21:00: Novasports 2 AEK-Σεντ Ετιέν - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας

21:00: ΕΡΤ 2 Ονδούρα-Αλγερία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

22:00: OTE Sport 1 Βραζιλία-Νότιος Αφρική - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

22:00: ΕΡΤ 1 Βραζιλία-Νότιος Αφρική - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

23:00: OTE Sport 2 Μεξικό-Γερμανία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

23:00: ΕΡΤ 2 Μεξικό-Γερμανία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

00:00: OTE Sport 3 Πορτογαλία-Αργεντινή - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

00:00: ΕΡΤ 1 Πορτογαλία-Αργεντινή - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

01:00: OTE Sport 1 Σουηδία-Κολομβία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

01:00: ΕΡΤ 3 Σουηδία-Κολομβία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

02:00: ΕΡΤ 1 Νησιά Φίτζι-Νότια Κορέα - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

03:50: ΕΡΤ 3 Νιγηρία-Ιαπωνία - Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, ποδόσφαιρο, άνδρες, φάση ομίλων

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

19:00: OTE Sport 4 ΑΪΚ Στοκχόλμης-Παναθηναϊκός - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Pre Game)

19:15: OTE Sport 5 ΠΑΣ Γιάννινα-Αλκμααρ - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Pre Game)

20:30: Novasports 2 AEK-Σεντ Ετιέν - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Pre Game)

22:00: OTE Sport 4 ΑΪΚ Στοκχόλμης-Παναθηναϊκός - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Post Game)

22:00: OTE Sport 5 ΠΑΣ Γιάννινα-Αλκμααρ - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Post Game)

23:00: Novasports 2 AEK-Σεντ Ετιέν - UEFA Europa League, 3ος προκριματικός γύρος, 2ος αγώνας (Post Game)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 5 Αυγ 2016 - 9:16

Παρασκευή 5 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: OTE sport 5 Κλήρωση UEFA Champions League Playoffs

14:00: OTE Sport 5 Κλήρωση UEFA Europa League Playoffs

17:00: OTE Sport 6 WTA Φλοριανόπολις, τελικός

19:45: Eurosport 1 Mπορούσια Ντόρτμουντ-Σάντερλαντ – Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

21:00: OTE Sport 6 ATP 250 Ατλάντα, προημιτελικά

21:30: OTE Sport 5 Καϊζερσλάουτερν-Αννόβερο - Bundesliga 2, 1η αγωνιστική

23:00: OTE Sport 6 ATP 250 Ατλάντα, προημιτελικά

01:55: ΕΡΤ 1 & ΕΡΤ 2 Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, τελετή έναρξης

02:00: OTE Sport 1 Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, τελετή έναρξης

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:30: OTE Sport 5 UEFA Champions League Playoffs (Pre Show)

13:30: OTE Sport 5 UEFA Champions League Post Show & UEFA Europa League Pre Show

14:30: OTE Sport 5 UEFA Europa League Playoffs (Post Show)

18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 6 Αυγ 2016 - 8:44

Σάββατο 6 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:00 FOX Sports Bulldogs - Knights NRL
10:30 FOX Sports Raiders - Sharks NRL
12:30 FOX Sports Rabbitohs - Storm NRL
14:00 OTE Sport 5 HD Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
14:25 ΕΡΤ3 Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 OTE Sport 3 HD Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:55 OTE Sport 1 HD Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Ξίφος μονομαχίας ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Σερβία - Ουγγαρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Σερβία - Ουγγαρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 2 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:25 ΕΡΤ2 Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:30 OTE Sport 4 HD Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:30 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:20 OTE Sport 4 HD Πυγμαχία - Προκριματικά: 60κ (Α), 81κ (Α), 91κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 4 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Θερινό γκραν πρι Einsiedeln, Switzerland
19:00 OTE Sport 8 HD Νανσί - Σπόρτινγκ Χιχόν Φιλικός αγώνας
19:00 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ελλάδα - Ιαπωνία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:15 Novasports 1 Λίβερπουλ - Μπαρτσελόνα International Champions Cup
19:15 OTE Sport 3 HD Ποδηλασία Δρόμου: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 Eurosport 1 Global Champions Tour 
20:00 FOX Sports New York Yankees - Cleveland Indians MLB
20:15 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. τουρισμού Termas de Rio Hondo, Argentina
21:30 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 4 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ3 Τζούντο - Τελικοί: 48κ (Γ), 60κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 Eurosport 1 Superkombat World GP 
22:00 OTE Sport 6 HD ATP 250 Ατλάντα, ημιτελικά
22:15 OTE Sport 3 HD Τοξοβολία - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 2 HD Τζούντο - Τελικοί: 48κ (Γ), 60κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 OTE Sport 1 HD Ξιφασκία - Τελικός: Ξίφος μονομαχίας ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:25 ΕΡΤ2 Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:30 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:35 ΕΡΤ3 Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 OTE Sport 3 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Κίνα - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Κίνα - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Γαλλία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 6 HD ATP 250 Ατλάντα, ημιτελικά
02:00 Eurosport 2 DC United - Philadelphia Union MLS
02:50 ΕΡΤ1 Πινγκ Πονγκ - 2ος γύρος: Ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Βραζιλία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 2 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 FOX Sports Miami FC - Minnesota United NASL
04:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Βενεζουέλα - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Βενεζουέλα - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 4 HD Βόλεϊ (Γ): Σερβία - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 7 Αυγ 2016 - 16:38

Κυριακή 7 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:30: OTE Sport 5 Γκρόιτερ Φιρτ-Μόναχο 1860 - Bundesliga 2, 1η αγωνιστική

18:00: Novasports 1 Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σούπερ Καπ Αγγλίας, The Community Shield

20:00: Novasports 2 Μπεσίκτας-Ολυμπιακός – Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

20:00: OTE Sport 6 ATP 250 Ατλάντα, τελικός

21:00: OTE Sport 5 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Καναδάς, Τρουά Ριβιέρ, αγώνας

23:00: Eurosport 1 Πόρτλαντ Τίμπερς-Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι – Major League Soccer, 22η αγωνιστική

23:00: Eurosport 1 Πόρτλαντ Τίμπερς-Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι – Major League Soccer, 22η αγωνιστική

23:00: Eurosport 1 Ορλάντο Σίτι-Σιάτλ Σάουντερς – Major League Soccer, 22η αγωνιστική

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 8 Αυγ 2016 - 16:47

Δευτέρα 8 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


12:00 FOX Sports Roosters - Panthers NRL 
14:25 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:25 OTE Sport 3 HD Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
14:55 OTE Sport 4 HD Τοξοβολία - Προκριματικά: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
14:55 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
15:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
15:00 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Σερβία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
15:55 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
16:20 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιταλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
17:55 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
18:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
18:25 OTE Sport 1 HD Κανόε/Καγιάκ Σλάλομ - Προκριματικά: C2 (Α), K1 (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
19:00 OTE Sport 3 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
19:30 OTE Sport 4 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Γ): Νέα Ζηλανδία - Γερμανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
20:15 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
21:00 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Τραπ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 
21:15 OTE Sport 5 HD Στουτγάρδη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2 
21:25 OTE Sport 4 HD Τζούντο - Τελικοί: 57κ (Γ), 73κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
22:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Ημιτελικοί/Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
22:00 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 
22:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
22:15 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
22:30 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 58κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
23:30 OTE Sport 3 HD Πυγμαχία - Προκριματικά: 69κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 OTE Sport 4 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:05 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 62κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
01:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
02:00 FOX Sports Miami Marlins - San Francisco Giants MLB 
02:50 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
02:55 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 2 HD Πινγκ Πονγκ - 4ος γύρος: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
03:05 OTE Sport 3 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
04:10 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Γαλλία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
04:35 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία - Αργεντινή 

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sπορτ24.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 9 Αυγ 2016 - 17:13

Τρίτη 9 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


15:55 ΕΡΤ2 Τζούντο - Προκριματικά: 63κ (Γ), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 2 HD Τζούντο - Προκριματικά: 63κ (Γ), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:20 OTE Sport 3 HD Πόλο (Γ): Ιταλία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:45 OTE Sport 4 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 OTE Sport 3 HD Πόλο (Γ): Ισπανία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 ΕΡΤ2 Ιππασία - Ιππικό τρίαθλο: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 Novasports 1 ΠΑΟΚ - Βέροια Φιλικός αγώνας
20:00 OTE Sport 3 HD Ιστιοπλοΐα: Finn (A), RS:X (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 OTE Sport 2 HD Ιππασία - Ιππικό τρίαθλο: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:55 ΕΡΤ1 Τοξοβολία - Προκριματικά: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:25 ΕΡΤ1 Σκοποβολή - Τελικοί: Πιστόλι 25μ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:25 ΕΡΤ2 Τζούντο - Τελικοί: 63κ (Γ), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικοί: Πιστόλι 25μ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 2 HD Τζούντο - Τελικοί: 63κ (Γ), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 OTE Sport 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη Σούπερ Καπ Ευρώπης
21:55 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 4 HD Ξιφασκία - Τελικός: Ξίφος μονομαχίας ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 OTE Sport 3 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Βραζιλία - Μεγάλη Βρετανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:35 ΕΡΤ2 Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
00:45 OTE Sport 4 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Νιγηρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Νιγηρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:10 OTE Sport 1 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 69κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:50 OTE Sport 3 HD Χάντμπολ (Α): Αίγυπτος - Σουηδία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 FOX Sports Pittsburgh Pirates - San Diego Padres MLB
03:00 OTE Sport 2 HD Πινγκ Πονγκ - Προημιτελικά: Ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:55 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Αργεντινή - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Βραζιλία - Καναδάς Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:00 OTE Sport 4 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 10 Αυγ 2016 - 8:20



Τετάρτη 10 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


14:25 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:25 OTE Sport 4 HD Ποδηλασία Δρόμου: Ατομική χρονομέτρηση (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:25 OTE Sport 1 HD Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Αυστραλία - Ιαπωνία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:20 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ελλάδα - Ουγγαρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:35 OTE Sport 3 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 OTE Sport 2 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 ΕΡΤ2 Ποδόσφαιρο (Α): Αργεντινή - Ονδούρα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Σερβία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:55 ΕΡΤ2 Τοξοβολία - Προκριματικά: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ1 Σκοποβολή - Τελικός: Διπλό τραπ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 OTE Sport 1 HD Κανόε/Καγιάκ Σλάλομ - Τελικός: Κ1 (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:25 OTE Sport 4 HD Τζούντο - Τελικοί: 70κ (Γ), 90κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:25 ΕΡΤ2 Τζούντο - Τελικοί: 70κ (Γ), 90κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:55 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Σύνθετο ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 1 HD Καταδύσεις - Τελικός: Συγχρονισμένη από αναπηδητήρα 3μ. (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 2 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Σύνθετο ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 8 HD Βαλένθια - All Stars Εθνικής Νιγηρίας Φιλικός αγώνας
00:35 OTE Sport 3 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 Προκριματικά (Α): Αυστραλία - ΗΠΑ 
01:05 OTE Sport 4 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 77κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Βραζιλία - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Βραζιλία - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ισπανία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ισπανία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 OTE Sport 4 HD Ποδόσφαιρο (Α): Δανία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Βενεζουέλα - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Βενεζουέλα - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 11 Αυγ 2016 - 8:18



Πέμπτη 11 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


14:00 OTE Sport 3 HD Μπάντμιντον: Φάση ομίλων (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:25 OTE Sport 1 HD Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 4 HD Τοξοβολία - Γύρος των "16": Ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Ιράν - Κούβα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 2 HD Χάντμπολ (Α): Τυνησία - Κατάρ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:15 Φάση ομίλων: Διπλό (Α) 
17:30 ΕΡΤ3 Χάντμπολ (Α): Πολωνία - Αίγυπτος Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 OTE Sport 2 HD Χάντμπολ (Α): Πολωνία - Αίγυπτος Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:50 ΕΡΤ2 Τένις: Προημιτελικά μονού (Α), μικτού διπλού, Ημιτελικά μονού (Γ), διπλού (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 3 HD Τένις: Προημιτελικά μονού (Α), μικτού διπλού, Ημιτελικά μονού (Γ), διπλού (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:30 OTE Sport 1 HD Κανόε/Καγιάκ Σλάλομ - Ημιτελικοί/Τελικοί: C2 (Α), Κ1 (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Γ): Λευκορωσία - Τουρκία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 4 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 Novasports 1 Ομόνοια - Παναθηναϊκός Φιλικός αγώνας
20:05 ΕΡΤ2 Ιστιοπλοΐα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Βραζιλία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Βραζιλία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:05 OTE Sport 4 HD Τοξοβολία - Προημιτελικά/Ημιτελικά/Τελικός: Ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 ΕΡΤ1 Πόλο (Γ): Ρωσία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:25 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ3 Τζούντο - Τελικοί: 68κ (Γ), 100κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 OTE Sport 1 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:05 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Σύνθετο ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 2 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Σύνθετο ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:30 OTE Sport 4 HD Ράγκμπι: Τελικοί (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:10 ΕΡΤ1 Πινγκ Πονγκ - Ημιτελικά: Ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:15 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Γ): Γαλλία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Νιγηρία - Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Νιγηρία - Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:50 OTE Sport 1 HD Χάντμπολ (Α): Σλοβενία - Σουηδία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:25 ΕΡΤ3 Πινγκ Πονγκ - Τελικοί: Ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Ιταλία - Μεξικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE Sport 4 HD Πινγκ Πονγκ - Τελικοί: Ατομικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Ιταλία - Μεξικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Βραζιλία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Βραζιλία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 12 Αυγ 2016 - 8:00




Παρασκευή 12 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


09:55 OTE Sport 5 HD Moto3: Αυστρία 1ες ελεύθερες δοκιμές
10:50 OTE Sport 5 HD MotoGP: Αυστρία 1ες ελεύθερες δοκιμές
11:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Αυστρία 1ες ελεύθερες δοκιμές
14:05 OTE Sport 5 HD Moto3: Αυστρία 2ες ελεύθερες δοκιμές
14:30 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 OTE Sport 3 HD Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): Ουγγαρία - Ιαπωνία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 5 HD MotoGP: Αυστρία 2ες ελεύθερες δοκιμές
15:00 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Ουγγαρία - Ιαπωνία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Αυστρία 2ες ελεύθερες δοκιμές
16:20 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): Κροατία - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:20 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Κροατία - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 2 HD Σκοποβολή - Τελικός: Καραμπίνα 50μ πρηνηδόν (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): ΗΠΑ - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): ΗΠΑ - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:50 ΕΡΤ2 Τένις: Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 3 HD Τένις: Ημιτελικά μονού (Α), Τελικός διπλού (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 4 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 OTE Sport 8 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Κάδιθ Carranza Trophy, 1ος ημιτελικός
20:00 OTE Sport 2 HD Τραμπολίνο: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:25 ΕΡΤ1 Στίβος - Τελικός: 20χλμ βάδην (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 OTE Sport 1 HD Στίβος - Τελικός: 20χλμ βάδην (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ3 Τοξοβολία: Τελικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 Novasports 1 Μπαστιά - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
21:23 ΕΡΤ2 Τραμπολίνο: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 7 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Στουτγάρδη Bundesliga 2
21:45 OTE Sport 4 HD Καταδύσεις - Προκριματικά: Αναπηδητήρας 3μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 Novasports 2 Παλέρμο - Μπάρι Κύπελλο Ιταλίας
22:00 ΕΡΤ1 Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 1 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 8 HD Μάλαγα - All Stars Εθνικής Νιγηρίας Carranza Trophy, 2ος ημιτελικός
22:35 OTE Sport 2 HD Τζούντο - Τελικοί: +78κ (Γ), +100κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 ΕΡΤ3 Πυγμαχία: Προκριματικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 4 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 85κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ελλάδα - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): Ελλάδα - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:10 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:15 OTE Sport 3 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): Ισπανία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:50 OTE Sport 4 HD Στίβος: Τελικός σφαιροβολίας (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ2 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Γαλλία - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Γαλλία - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:30 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

----

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 13 Αυγ 2016 - 16:06



Σάββατο 13 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:55 OTE Sport 5 HD Moto3: Αυστρία 3ες ελεύθερες δοκιμές
10:50 OTE Sport 5 HD MotoGP: Αυστρία 3ες ελεύθερες δοκιμές
11:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Αυστρία 3ες ελεύθερες δοκιμές
13:30 OTE Sport 5 HD Moto3: Αυστρία Κατατακτήριες δοκιμές
13:30 OTE Sport 3 HD Γκολφ: Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:00 OTE Sport 8 HD Καρλσρούη - Μπόχουμ Bundesliga 2
14:25 OTE Sport 5 HD MotoGP: Αυστρία 4ες ελεύθερες δοκιμές
14:30 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 OTE Sport 7 HD Χαλ - Λέστερ Premier League
15:05 OTE Sport 5 HD MotoGP: Αυστρία Κατατακτήριες δοκιμές
15:20 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Ιράν - Αίγυπτος Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 2 HD Κωπηλασία: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ3 Ποδηλασία Πίστας: Προκριματικά/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Αυστρία Κατατακτήριες δοκιμές
17:00 OTE Sport 7 HD Έβερτον - Τότεναμ Premier League
17:43 ΕΡΤ3 Πινγκ πονγκ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 
18:00 Novasports 1 Μπορντό - Σεντ Ετιέν Ligue 1
18:00 OTE Sport 2 HD Τένις: Μικροί τελικοί μονού (Α+Γ), Τελικός μονού (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:25 OTE Sport 4 HD Σκοποβολή - Τελικοί: Πιστόλι ταχείας βολής 25μ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 OTE Sport 8 HD Carranza Trophy Μικρός τελικός
19:30 OTE Sport 7 HD Μάντσεστερ Σίτι - Σάντερλαντ Premier League 
20:00 OTE Sport 1 HD Τραμπολίνο: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 Novasports 2 ΑΕΚ - Ηρακλής Φιλικός αγώνας
20:15 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): Αργεντινή - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Αργεντινή - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ3 Σκοποβολή - Τελικός: Σκιτ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:05 Novasports 1 Ίντερ - Σέλτικ International Champions Cup
22:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ1 Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:05 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Πολωνία - Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 4 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 8 HD Carranza Trophy Τελικός
22:55 OTE Sport 1 HD Ξιφασκία - Τελικοί: Σπάθη ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:05 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): ΗΠΑ - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:50 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:55 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:40 OTE Sport 2 HD Στίβος: Τελικός μήκους (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:45 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Καναδάς - Μεξικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:55 OTE Sport 4 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 ΕΡΤ2 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Κροατία - Νιγηρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Κροατία - Νιγηρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:20 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

-----

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 14 Αυγ 2016 - 18:01



Κυριακή 14 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


16:00 Novasports 1 Νανσί - Λιόν Ligue 1
17:00 ΕΡΤ2 Συγχρονισμένη κολύμβηση - Προκριματικά: Ντουέτο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:50 OTE Sport 3 HD Τένις: Τελικοί μονού (Α), διπλού (Γ), μικτού διπλού Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 7 HD Άρσεναλ - Λίβερπουλ Premier League
18:30 ΕΡΤ1 Πινγκ Πονγκ: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 OTE Sport 2 HD Ιστιοπλοΐα - Αγώνας μεταλλίων: RS:X (A) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ2 Ιστιοπλοΐα - Αγώνας μεταλλίων: RS:X (A) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική: Τελικοί οργάνων (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική: Τελικοί οργάνων (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:10 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Αυστραλία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:10 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Αυστραλία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): ΗΠΑ - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 Novasports 1 Μαρσέιγ - Τουλούζ Ligue 1
21:55 OTE Sport 2 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελληνορωμαϊκής: 59κ, 75κ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ3 Πυγμαχία: 59κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:15 OTE Sport 4 HD Καταδύσεις - Τελικός: Αναπηδητήρας 3μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 Novasports 2 Σεβίλλη - Μπαρτσελόνα Σούπερ Καπ Ισπανίας - 1ος αγώνας
23:00 OTE Sport 1 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:30 ΕΡΤ1 Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: +75κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:10 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Γ): Ιαπωνία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Ιαπωνία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 2 HD Στίβος: Τελικός τριπλούν (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): Σερβία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Σερβία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία - Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία - Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:55 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προημιτελικά (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 15 Αυγ 2016 - 8:35



Δευτέρα 15 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ


14:55 OTE Sport 3 HD Μαραθώνια κολύμβηση: 10χλμ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ2 Μαραθώνια κολύμβηση: 10χλμ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Αργεντινή - Αίγυπτος Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 2 HD Βόλεϊ (Α): Αργεντινή - Αίγυπτος Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:55 OTE Sport 4 HD Ιππασία: Ελεύθερο Grand Prix ατομικού ντρεσάζ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:35 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): ΗΠΑ - Μεξικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:35 OTE Sport 2 HD Βόλεϊ (Α): ΗΠΑ - Μεξικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
18:10 ΕΡΤ1 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 OTE Sport 3 HD Ιστιοπλοΐα - Αγώνες μεταλλίων: Laser (A), Laser Radial (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:20 ΕΡΤ3 Ιστιοπλοΐα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί οργάνων: Κρίκοι (Α), Άλμα (Α), Δοκός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική: Τελικοί οργάνων (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:10 ΕΡΤ3 Πόλο (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Νιγηρία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Νιγηρία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:15 OTE Sport 8 HD Ουνιόν Βερολίνου - Ντινάμο Δρέσδης Bundesliga 2
21:55 OTE Sport 3 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:55 OTE Sport 4 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελληνορωμαϊκής: 85κ, 130κ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προημιτελικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΟTE Sport 7 HD Τσέλσι - Γουέστ Χαμ Premier League
22:40 OTE Sport 2 HD Χάντμπολ (Α): Σουηδία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:55 OTE Sport 1 HD Πυγμαχία - Γύρος των "16"/Προημιτελικά/Ημιτελικά/Τελικός: 69κ (Α), 91κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 ΕΡΤ3 Πυγμαχία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:05 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Πολωνία - Κούβα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 ΕΡΤ1 Πάλη: Τελικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 4 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 105κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 ΕΡΤ3 Πινγκ Πονγκ - Ημιτελικά: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
02:05 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:25 OTE Sport 3 HD Στίβος - Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 4 HD Βόλεϊ (Α): Ιταλία - Καναδάς Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Λιθουανία - Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Βραζιλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 4 HD Βόλεϊ (Α): Βραζιλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:55 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προημιτελικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:00 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Προημιτελικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 16 Αυγ 2016 - 8:59



Τρίτη 16 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:55 OTE Sport 4 HD Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:55 OTE Sport 3 HD Μαραθώνια κολύμβηση: 10χλμ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ3 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ2 Μαραθώνια κολύμβηση: 10χλμ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:20 ΕΡΤ3 Ποδηλασία Πίστας: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:55 OTE Sport 4 HD Πινγκ Πονγκ - Μικρός τελικός: Ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
18:50 ΕΡΤ3 Ιστιοπλοΐα - Αγώνας μεταλλίων: Finn (A), Nacra 17 (Μικτό) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 OTE Sport 3 HD Ιστιοπλοΐα - Αγώνες μεταλλίων: Finn (A), Nacra 17 (Μικτό) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 ΕΡΤ2 Συγχρονισμένη κολύμβηση - Τελικός: Ντουέτο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί οργάνων: Δίζυγο (Α), Μονόζυγο (Α), Έδαφος (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική: Τελικοί οργάνων (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 OTE Sport 4 HD Συγχρονισμένη κολύμβηση - Τελικός: Ντουέτο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:05 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 OTE Sport 7 HD Γιουνγκ Μπόις - Γκλάντμπαχ Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 5 HD Κοπεγχάγη - ΑΠΟΕΛ Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 8 HD Ντίναμο Ζάγκρεμπ - Ζάλτσμπουργκ Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 6 HD Στεάουα - Μάντσεστερ Σίτι Champions League Playoffs
21:55 OTE Sport 4 HD Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:55 OTE Sport 3 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελληνορωμαϊκής: 66κ, 98κ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:18 ΕΡΤ3 Μπιτς βόλεϊ: Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:20 ΕΡΤ1 Ποδηλασία Πίστας: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ελλάδα - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ελλάδα - Ιταλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:55 OTE Sport 1 HD Πυγμαχία - Γύρος των "16"/Προημιτελικά/Ημιτελικά/Τελικός: 60κ (Α), 81κ (Α), +91κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:55 OTE Sport 2 HD Καταδύσεις - Τελικός: Αναπηδητήρας 3μ. (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:40 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:55 ΕΡΤ3 Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: +105κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: +105κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:25 OTE Sport 4 HD Πινγκ Πονγκ - Τελικός: Ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 FOX Sports Cincinnati Reds - Miami Marlins MLB
02:00 ΕΡΤ2 Πινγκ Πονγκ - Τελικοί: Ομαδικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
02:00 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:05 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:20 OTE Sport 2 HD Στίβος - Τελικός: Άλμα εις ύψος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:40 ΕΡΤ3 Χάντμπολ (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 3 HD Μπάντμιντον - Προημιτελικά/Μικρός τελικός: Μονό (Γ), Διπλό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:50 ΕΡΤ3 Μπιτς βόλεϊ: Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:00 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Ημιτελικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 17 Αυγ 2016 - 11:36



Τετάρτη 17 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:50 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:55 OTE Sport 3 HD Ιππασία - Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 4 HD Βόλεϊ (Α): Καναδάς - Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 ΕΡΤ2 Πινγκ πονγκ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
18:50 ΕΡΤ2 Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 OTE Sport 3 HD Ιστιοπλοΐα - Αγώνες μεταλλίων: 470 (A+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 4 HD Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 ΕΡΤ3 Χάντμπολ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 OTE Sport 1 HD Πυγμαχία - Προημιτελικά/Ημιτελικά/Τελικός: 60κ (Γ), 69κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ2 Πυγμαχία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 OTE Sport 8 HD Λουντογκόρετς - Πλζεν Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 5 HD Πόρτο - Ρόμα Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 7 HD Σέλτικ - Χαποέλ Μπερ Σεβά Champions League Playoffs
21:45 OTE Sport 6 HD Βιγιαρεάλ - Μονακό Champions League Playoffs
21:55 OTE Sport 3 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 48κ (Γ), 58κ (Γ), 69κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 OTE Sport 4 HD Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 ΕΡΤ1 Πόλο (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:35 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Ιταλία - Ιράν Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 OTE Sport 2 HD Βόλεϊ (Α): Ιταλία - Ιράν Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 Προημιτελικά (Α) 
01:10 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:55 OTE Sport 3 HD Τάε κβον ντο - Ρεπεσάζ/Τελικοί: 58κ (Α), 49κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 FOX Sports Baltimore Orioles - Boston Red Sox MLB
02:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
02:33 ΕΡΤ2 Πινγκ Πονγκ - Τελικός: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 4 HD Στίβος - Τελικός: Άλμα εις μήκος (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Κροατία - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
06:00 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
06:00 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 18 Αυγ 2016 - 8:23



Πέμπτη 18 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:50 FOX Sports Bulldogs - Broncos NRL
14:30 OTE Sport 3 HD Μπάντμιντον - Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:55 ΕΡΤ3 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 4 HD Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ2 Καταδύσεις - Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 4 HD Τρίαθλο: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
18:30 ΕΡΤ1 Τάε κβον ντο: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 7 HD Ντινάμο Τιφλίδας - ΠΑΟΚ Europa League - Playoffs
19:30 ΕΡΤ2 Ποδηλασία BMX - Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 OTE Sport 4 HD Πυγμαχία - Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 OTE Sport 5 HD Παναθηναϊκός - Μπρέντμπι Europa League - Playoffs
21:00 OTE Sport 3 HD Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ελλάδα - Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 Novasports 1 Αρόουκα - Ολυμπιακός Europa League Playoffs
22:00 ΕΡΤ2 Πάλη Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE Sport 1 HD Καταδύσεις - Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 ΕΡΤ3 Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 OTE Sport 4 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:55 OTE Sport 2 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:35 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 3 HD Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο - Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 FOX Sports Atlanta Braves - Washington Nationals MLB
02:00 OTE Sport 4 HD Τάε κβον ντο - Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
02:30 OTE Sport 2 HD Στίβος - Τελικός: Σφαιροβολία (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:40 OTE Sport 2 HD Στίβος - Τελικός: Ακοντισμός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:50 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
05:00 FOX Sports San Francisco Giants - New York Mets MLB
06:00 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 19 Αυγ 2016 - 15:25



Παρασκευή 19 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:00 ΕΡΤ1 Στίβος - Τελικός: 50χλμ βάδην (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:00 OTE Sport 1 HD Στίβος - Τελικός: 50χλμ βάδην (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:05 OTE Sport 5 HD Moto3: Τσεχία 2ες ελεύθερες δοκιμές
14:30 OTE Sport 3 HD Μπάντμιντον - Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Α+Γ), Διπλό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 5 HD MotoGP: Τσεχία 2ες ελεύθερες δοκιμές
15:00 ΕΡΤ2 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Προημιτελικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:55 ΕΡΤ1 Ιππασία - Α' γύρος: Υπερπήδηση εμποδίων Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ3 Πόλο (Γ): Βραζιλία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 4 HD Ιππασία - Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Τσεχία 2ες ελεύθερες δοκιμές
16:15 ΕΡΤ2 Ρυθμική γυμναστική - Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:25 OTE Sport 2 HD Ρυθμική γυμναστική - Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:10 ΕΡΤ3 Πόλο (Γ): Ουγγαρία - Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι, προημιτελικά
18:20 ΕΡΤ1 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:30 OTE Sport 1 HD Συγχρονισμένη κολύμβηση - Τελικός: Ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Ιταλία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 4 HD Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:20 ΕΡΤ2 Ιππασία - Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:25 OTE Sport 2 HD Ιππασία - Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 OTE Sport 7 HD ATP Masters Σινσινάτι, προημιτελικά
20:00 OTE Sport 3 HD Πυγμαχία - Ημιτελικά/Τελικός: 60κ (Γ), 52κ (Α), 64κ (Α), 75κ (Α), +91κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 ΕΡΤ1 Στίβος - Τελικός: 20χλμ βάδην (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 OTE Sport 1 HD Στίβος - Τελικός: 20χλμ βάδην (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:45 ΕΡΤ2 Ρυθμική γυμναστική - Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:05 Eurosport 1 Γύρος Ισπανίας 
21:30 OTE Sport 4 HD Πόλο (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Ισπανία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία - ΗΠΑ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 Novasports 2 Καρλ Τσάις Γιένα - Μπάγερν Μονάχου Κύπελλο Γερμανίας
21:45 Novasports 1 Λιόν - Καέν Ligue 1
21:45 OTE Sport 8 HD Μάλαγα - Οσασούνα La Liga
22:00 OTE Sport 5 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σαουθάμπτον Premier League
22:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι, προημιτελικά
22:30 OTE Sport 3 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 57κ (Α), 74κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 OTE Sport 1 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 OTE Sport 7 HD Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Έιμπαρ La Liga
23:30 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Γ): Σουηδία - Γερμανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:30 OTE Sport 4 HD Ποδόσφαιρο (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Αυστραλία - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 FOX Sports Detroit Tigers - Boston Red Sox MLB
02:00 OTE Sport 3 HD Τάε κβον ντο - Ρεπεσάζ/Τελικοί: 80κ (Α), 67κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:10 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:20 ΕΡΤ1 Στίβος - Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 ΕΡΤ2 Στίβος - Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE Sport 4 HD Στίβος - Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 ΕΡΤ3 Χάντμπολ (Α): Πολωνία - Δανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE Sport 2 HD Στίβος - Τελικός: Σφυροβολία (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:30 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι, προημιτελικά
04:30 OTE Sport 2 HD Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:40 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 20 Αυγ 2016 - 8:56



Σάββατο 20 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

08:00 FOX Sports Titans - Knights NRL
09:55 OTE Sport 5 HD Moto3: Τσεχία 3ες ελεύθερες δοκιμές
10:30 FOX Sports Storm Sea - Eagles NRL
10:50 OTE Sport 5 HD MotoGP: Τσεχία 3ες ελεύθερες δοκιμές
11:50 OTE Sport 5 HD Moto2: Τσεχία 3ες ελεύθερες δοκιμές
12:30 FOX Sports Warriors - Cowboys NRL
13:30 OTE Sport 5 HD Moto3: Τσεχία Κατατακτήριες δοκιμές
14:25 OTE Sport 5 HD MotoGP: Τσεχία 4ες ελεύθερες δοκιμές
14:30 OTE Sport 2 HD Μπάντμιντον: Τελικοί (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 OTE Sport 7 HD Στόουκ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 ΕΡΤ2 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE Sport 4 HD Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:05 OTE Sport 5 HD MotoGP: Τσεχία Κατατακτήριες δοκιμές
15:55 ΕΡΤ1 Ρυθμική γυμναστική - Προκριματικά: Ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE Sport 5 HD Moto2: Τσεχία Κατατακτήριες δοκιμές
16:20 ΕΡΤ2 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 1 HD Τρίαθλο: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE Sport 7 HD Μπέρνλι - Λίβερπουλ Premier League
17:13 ΕΡΤ1 Καταδύσεις - Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 OTE Sport 3 HD Μπάσκετ (Γ): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:40 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Θέσεις 7-8 Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 Novasports 1 Ναντ - Μονακό Ligue 1
19:00 OTE Sport 4 HD Πόλο (Α): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 2 HD Ποδόσφαιρο (Α): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Α): Ονδούρα - Νιγηρία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 6 HD Ρόμα - Ουντινέζε Serie A
19:15 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας 
19:15 OTE Sport 8 HD Μπαρτσελόνα - Μπέτις La Liga
19:30 OTE Sport 7 HD Λέστερ - Άρσεναλ Premier League
20:00 OTE Sport 1 HD Πυγμαχία - Τελικοί: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:15 Novasports 2 Πάσος Φερέιρα - Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:20 ΕΡΤ1 Πυγμαχία - Τελικοί: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 Novasports 1 Ανζέρ - Νις Ligue 1
21:15 ΕΡΤ1 Ρυθμική γυμναστική - Τελικός: Σύνθετο ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:15 OTE Sport 8 HD Γρανάδα - Βιγιαρεάλ La Liga
21:20 OTE Sport 4 HD Ρυθμική γυμναστική - Τελικός: Σύνθετο ατομικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:30 OTE Sport 3 HD Μπάσκετ (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 OTE Sport 6 HD Γιουβέντους - Φιορεντίνα Serie A
22:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ουγγαρία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 ΕΡΤ3 Πόλο (Α): Θέσεις 5-6 Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 Novasports 2 Πόρτο - Εστορίλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:30 OTE Sport 5 HD Καταδύσεις - Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 Eurosport 1 New York City FC - Los Angeles Galaxy MLS
23:00 FOX Sports Tampa Bay Rays - Texas Rangers MLB
23:15 OTE Sport 8 HD Σεβίλλη - Εσπανιόλ La Liga
23:30 ΕΡΤ2 Ποδόσφαιρο (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:30 OTE Sport 2 HD Ποδόσφαιρο (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:50 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Κροατία - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:50 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 ΕΡΤ3 Πάλη - Τελικός Ελευθέρας: 125κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 OTE Sport 3 HD Μοντέρνο πένταθλο: Σκοποβολή και ανώμαλος δρόμος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ3 Καταδύσεις - Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 3 HD Τάε κβον ντο - Ρεπεσάζ/Τελικοί: +80κ (Α), +67κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 4 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι, ημιτελικά
02:00 Eurosport 2 Philadelphia Union - Toronto FC MLB
02:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Τελικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE Sport 1 HD Στίβος - Τελικός: Άλμα εις ύψος (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:50 OTE Sport 2 HD Στίβος - Τελικός: Ακοντισμός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:00 FOX Sports Miami FC - Rayo OKC NASL
04:15 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 OTE Sport 2 HD Βόλεϊ (Γ): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

--

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 21 Αυγ 2016 - 8:47



Κυριακή 21 Αυγούστου 2016 

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

07:00 FOX Sports Eels - Raiders NRL
09:00 FOX Sports Dragons - Roosters NRL
11:45 OTE Sport 5 HD Moto3: Τσεχία Αγώνας
13:00 OTE Sport 7 HD WRC: Ράλι Γερμανίας Sauertal 2 - Power Stage
13:05 OTE Sport 5 HD Moto2: Τσεχία Αγώνας
14:30 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
14:30 OTE Sport 5 HD MotoGP: Τσεχία Αγώνας
15:05 Eurosport 1 Cyclassics Hamburg Γερμανία
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Μαραθώνιος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 2 HD Στίβος: Μαραθώνιος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE Sport 7 HD Σάντερλαντ - Μίντλεσμπρο Premier League
15:30 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Μικρός τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 Novasports 1 Γκινγκάμπ - Μαρσέιγ Ligue 1
16:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας 
17:00 OTE Sport 4 HD Ρυθμική γυμναστική - Τελικός: Ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 OTE Sport 1 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Ισπανία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 ΕΡΤ2 Ρυθμική γυμναστική - Τελικός: Ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE Sport 7 HD Γουέστ Χαμ - Μπόρνμουθ Premier League
18:00 Novasports 2 Σεντ Ετιέν - Μονπελιέ Ligue 1
18:30 Novasports 1 Ουγγαρία - Σλοβενία EMF EURO 2016
18:50 OTE Sport 2 HD Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 65κ (Α), 97κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE Sport 6 HD Μίλαν - Τορίνο Serie A
19:15 OTE Sport 8 HD Σπόρτινγκ Χιχόν - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
19:15 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:20 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 Eurosport 2 Ντόρτμουντ - Χάλεσχερ Φιλικός αγώνας
20:00 ΕΡΤ1 Πυγμαχία: Τελικοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 FOX Sports Detroit Tigers - Boston Red Sox MLB
20:00 OTE Sport 4 HD Χάντμπολ (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 Novasports 2 Αρόουκα - Νασιονάλ Μαδέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:30 Novasports 1 Κροατία - Ελλάδα EMF EURO 2016
21:15 OTE Sport 7 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
21:30 Novasports 2 Γιουβέντους - Μίλαν Σούπερ Καπ Ιταλίας
21:45 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 OTE Sport 1 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:45 Novasports 1 Παρί Σεν Ζερμέν - Μετς Ligue 1
21:45 OTE Sport 8 HD Κιέβο - Ίντερ Serie A
21:45 OTE Sport 5 HD Πεσκάρα - Νάπολι Serie A
22:00 Eurosport 1 DC United - New York Red Bulls MLS
23:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι, τελικός
23:15 OTE Sport 7 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Αλαβές La Liga
02:00 OTE Sport 1 HD Τελετή λήξης Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ2 Τελετή λήξης Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 ΕΡΤ1 Τελετή λήξης Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

---

πηγή contra.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 15 από 16 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης