My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access


Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Σελίδα 5 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 13 Νοε 2015 - 10:09

Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

09:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: 1ος ημιτελικός ανδρών

10:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: 2ος ημιτελικός ανδρών

13:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

15:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: Τρίτη θέση ανδρών

16:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: Τελικός ανδρών

17:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

19:00: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: TΣΣΚΑ Μόσχας-Ουνικάχα Μάλαγα

19:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Πινάρ Καρσίγιακα-Ζιέλονα Γκόρα

21:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Τσεντεβίτα Ζάγκρεμπ-Λαμποράλ Κούτσα

21:30: Novasports 4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Ρεάλ Μαδρίτης

21:30: Novasports 6: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Ντίναμο Σάσαρι-Μπάμπεργκ

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Playoff, 1ος αγώνας: Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Ιρλανδία

21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνας

21:45 Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ-Κίμκι

02:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Τορόντο Ράπτορς-Νιου Ορλινς Πέλικανς


πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 14 Νοε 2015 - 12:36

Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:30 OTE Sport 5: WRC 2015: SS9 Gartheiniog 2, Μεγάλη Βρετανία

14:50 OTE Sport 5: Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: ΑΕΚ - Ποσειδών Λουτρακίου

17:00 OTE Sport 2: Φιλικός αγώνας φιλανθρωπικού χαρακτήρα της UNICEF: Μεγάλη Βρετανία & Ιρλανδία - Υπόλοιπος Κόσμος

17:00 Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΠΑΟΚ - Κολοσσός Ρόδου

17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ Α2 Ανδρών: Περιστέρι - ΑΕ Λιβαδειάς

17:50 OTE Sport 5: Formula 1: Προκριματικά

19:00 OTE Sport 1: Προκριματικά Euro 2016, Playoff/1ος αγώνας: Ουκρανία - Σλοβενία

19:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Απόλλων Πάτρας

19:00 Novasports 1: Πόλο Α1 Γυναικών: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

19:30 Novasports 3: Volley League: Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός

21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά Euro 2016, Playoff/1ος αγώνας: Σουηδία - Δανία

03:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Μιλγουόκι Μπακς - Κλ. Καβαλίερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα - Λεπτό προς λεπτό

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 15 Νοε 2015 - 9:52

Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μανιτάλ Τορίνο-Αρμάνι Μιλάνο

14:00: ΟΤΕ Sport 4: Iσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπαρτσελόνα-Ρίο Νατούρα Μόνμπους

14:00: ΟΤΕ Sport 7: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι 2016 – SS19 Brenig 2 Power Stage, Μεγάλη Βρετανία

15:30: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Παναχαϊκή-Αχαρναϊκός

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Round Robin, Λονδίνο

16:00: OTE Sport 7: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 7ος γύρος: Μονπελιέ-Ράιν Νέκαρ Λέβεν

17:00: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Τρίκαλα-Ολυμπιακός

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα βόλεϊ Α1 γυναικών: Αρης-ΟΠ Ρεθύμνου

17:10: ALPHA: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο

17:45: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Λαμία-Καλλιθέα

18:00: ΟΤΕ Sport 7: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών - 5ος γύρος: Μόντενα-Νίνφα Λατίνα

19:00: ΟΤΕ Sport 8: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπιλμπάο Μπάσκετ-Βαλένθια Μπάσκετ

19:00: Novasports 2: Πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 ανδρών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

20:00: Novasports 1: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Πλέι οφ, 2ος αγώνας: Ουγγαρία-Νορβηγία

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Round Robin, Λονδίνο

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μινεσότα Τίμπεργουλβς-Μέμφις Γκρίζλις

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Ατλάντα Χοκς-Γιούτα Τζαζ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Τελικοί ATP World Tour

16:30: ΟΤΕ Sport 5: Εκπομπή Grand Prix 2015

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Τελικοί ATP World Tou

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 16 Νοε 2015 - 9:18

Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-Χανιά

19:00: Νovasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Αρκαδικός-Παναθηναϊκός

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Πλέι οφ, 2ος αγώνας: Ιρλανδία-Βοσνία/Ερζεγοβίνη

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπολόνια-Ντίναμο Σάσαρι

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

03:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σαν Αντόνιο Σπερς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 17 Νοε 2015 - 8:24

Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-Χανιά

19:00: Νovasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Αρκαδικός-Παναθηναϊκός

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Πλέι οφ, 2ος αγώνας: Ιρλανδία-Βοσνία/Ερζεγοβίνη

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπολόνια-Ντίναμο Σάσαρι

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

03:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σαν Αντόνιο Σπερς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 17 Νοε 2015 - 8:27

Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Round Robin/Λονδίνο

18:00 OTE Sport 7: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League Ανδρών, League round/2ος αγώνας: Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ - Μπερλίν Ρισάικλινγκ Βόλεϊς

19:00 Πόλο Γυναικών, FINA World League: Ελλάδα - Γεωργία

20:15 ΕΡΤ1: Ποδόσφαιρο Τουρκία - Ελλάδα Φιλικός αγώνας 

21:30 OTE Sport 8: Βόλεϊ Ιταλικό Πρωτάθλημα/5ος γύρος: Μιλάνο - Μόντσα

21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, Πλέι οφ/2ος αγώνας: Δανία - Σουηδία

21:45 OTE Sport 2: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016, Πλέι οφ/2ος αγώνας: Σλοβενία - Ουκρανία

21:45 OTE Sport 3: Διεθνής Φιλικός Αγώνας: Γερμανία - Ολλανδία

22:00 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Round Robin/Λονδίνο

02:30 OTE Sport 6: Μπάσκετ NCAA: Κεντάκι - Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς

02:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Μαϊάμι Χιτ - Μινεσότα Τίμπεργουλβς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45 OTE Sport 6: Τένις Τελικοί ATP World Tour: Pre Game Show

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15 Novsports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο

19:00 Novsports 1: Στο φιλέ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novsports 1 & Novsports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

21:45 OTE Sport 6: Τένις Τελικοί ATP World Tour: Pre Game Show


23:45 OTE Sport 1: Στον Δρόμο για τη Γαλλία
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 18 Νοε 2015 - 9:20

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

18:00: EΡΤ 2: Handball Premier: Φίλιππος Βέροιας-Πανελλήνιος

18:30: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Κράσνι Οκτιάμπρ-ΑΕΚ

18:50: EΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Αρης-Τραμπζονσπόρ

19:00: ΟΤΕ Sport 7: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ ανδρών - League Round, 2ος αγώνας: ΠΑΟΚ-Τρεντίνο

19:00: Novasports 2: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Ζολνόκι-ΠΑΟΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 5: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 8ος όμιλος: IFK Κρίστιανσαντ-MOL Pick Σέγκεντ

20:30: ΟΤΕ Sport 8: Κύπελλο CEV βόλεϊ ανδρών – Φάση των «16», 2ος αγώνας: Ολυμπιακός-Πάρνου

21:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Κίμκι

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Νιου Ορλινς Πέλικανς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:30: EΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Αρης-Τράμπζονσπορ (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: EΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Αρης-Τράμπζονσπορ (Post Game Show)

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 19 Νοε 2015 - 9:01

Πέμπτη 19 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015

19:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ζιέλονα Γκόρα

20:00: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Τσεντεβίτα-Ολυμπιακός

21:15: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

21:30: Novasports 4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Αρμάνι Μιλάνο

21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

21:45: Novasports 6: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Ερυθρός Αστέρας

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin– Λονδίνο: Round Robin

22:00 Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Καρσίγιακα

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

22:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Νovasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 20 Νοε 2015 - 8:17

Παρασκευή 20 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

19:30: ΟΤΕ Sport 8: Bundesliga 2: Μπόχουμ 1848-Ουνιόν Βερολίνου

19:30: Novasports 3: Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ υδατοσφαίρισης γυναικών: Ολυμπιακός-Πλεμπισίτο Πάντοβα

20:00: Novasports4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Λιμόζ

21:00: Novasports 7: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-Ουνικάχα Μάλαγα

21:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αμβούργο-Μπορούσια Ντόρτμουντ

21:30: Novasports 3: Ligue 1: Νις-Λιόν

21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Λοκομοτίβ Κουμπάν

22:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Round Robin

22:00: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 6η αγωνιστική: Ντίναμο Σάσαρι-Νταρουσάφακα

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Σαν Αντόνιο Σπερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

15:45: ΟΤΕ Sport 6: Tελικοί ΑΤΡ World Tour (Pre Game Show)

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: OTE Sport 6: Top Spin

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Εuroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 21 Νοε 2015 - 9:11

Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00 Novasports 2: Ρώσικο Πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Κρίλια Σοφέτοφ

14:00 OTE Sport 7: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Μόναχο 1860 - Ζανκτ Πάουλι

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Γουότφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

15:00 Novasports 3: Super League: Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος

15:30 Novasports 6: Ρώσικο Πρωτάθλημα: Ζένιτ - Ουράλ

16:00 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Round Robin/Λονδίνο

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ

16:30 OTE Sport 4: Bundesliga: Αϊντραχτ Φρανκφούρτης - Λεβερκούζεν

16:30 OTE Sport 5: Bundesliga: Κολωνία - Μάιντς

16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Γκλάντμπαχ - Αννόβερο

17:00 EΡT 2: Μπάσκετ Γυναικών, Προκριματικά Eurobasket 2017: Ελλάδα - Ελβετία

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Γουέστ Μπρόμιτς - Αρσεναλ

17:00 OTE Sport 8: La Liga: Σοσιεδάδ - Σεβίλλη

17:00 Novasports 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Αρης - Καβάλα

17:00 Novasports 7: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Κηφισιά - ΑΕΚ

17:15 Novasports 3: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ Καλλονής

17:30 Novasports 6: Volley League: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ολυμπιακός

19:00 OTE Sport 4: Serie A: Μπολόνια - Ρόμα

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα

19:30 Novasports 1: Super League: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ

19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Σάλκε - Μπάγερν

21:00 Novasports 2: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό - Ναντ

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Γιουβέντους - Μίλαν

22:00 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Round Robin/Λονδίνο

23:00 OTE Sport 7: La Liga: Βαλένθια - Λας Πάλμας

23:05 OTE Sport 8: La Liga: Λα Κορούνια - Θέλτα

00:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Ορλάντο Μάτζικ - Σακραμέντο Κινγκς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

09:00 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός/Pre Game Show

12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

15:45 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Pre Game Show

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλαδα - Λεπτό προς λεπτό

17:00 OTE Sport 2: Στον Ρυθμό των Ντέρμπι

21:15 OTE Sport 2: Στον Ρυθμό των Ντέρμπι

21:30 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30 OTE Sport 1: Γιουβέντους - Μίλαν: Pre Game Show

21:45 OTE Sport 6: Τένις ATP 1000 Barclays World Tour Finals: Pre Game Show

23:45 OTE Sport 1: Γιουβέντους - Μίλαν: Post Game Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 22 Νοε 2015 - 8:26

Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

12:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Κόροιβος

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Λεβάντε

13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπον Ρέτζιο Εμίλια-Τρέντο

13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Βερόνα-Νάπολι

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Γκραν Κανάρια-Σαραγόσα

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Φράιμπουργκ-Πάντερμπορν

15:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα μπάσκετ Α2 ανδρών: Κύμη-Ηρακλής

15:00: Novasports 2: Super League – 11η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

15:30: Novasports 4: Eredivisie: Φέγενορντ-Τβέντε

16:00: OTE Sport 1: Serie A: Λάτσιο-Παλέρμο

16:00: OTE Sport 5: Serie A: Ουντινέζε-Σαμπντόρια

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Φιορεντίνα-Νάπολι

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Τζένοα-Σασουόλο

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Βιγιαρεάλ-Εϊμπάρ

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα βόλεϊ Α1 γυναικών – 6η αγωνιστική: Πανναξιακός-ΑΕΚ

17:15: Novasports 2: Super League – 11η αγωνιστική: Ξάνθη-Πανιώνιος

17:15: Novasports 3: Super League – 11η αγωνιστική: Πλατανιάς-Λεβαδειακός

18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Τότεναμ-Γουέστ Χαμ

18:00: ΟΤΕ Sport 5: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών: Τρέια-Βερόνα

18:00: Novasports 4: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου

18:00: ΟΤΕ Sport 8: Football League ΟΠΑΠ: Καλλιθέα-ΑΕΛ

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Ινγκολσταντ-Ντάρμσταντ

19:00: ΟΤΕ Sport 7: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Λαμποράλ Κούτσα-Μπαρτσελόνα

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Γρανάδα-Αθλέτικ Μπιλμπάο

19:30: Novasports 1: Super League – 11η αγωνιστική: Πανθρακικός-ΑΕΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ 1000 Barclays World Tour Finals 2015 – Λονδίνο: Τελικός

20:00: ΟΤΕ Sport 8: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 8ος όμιλος: Βίβε Τάργκι Κίλτσε-Κόλντινγκ

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης

21:45: OTE Sport 1: Serie A: Ιντερ-Φροζινόνε

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Τορόντο Ράπτορς

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μπρούκλιν Νετς-Μπόστον Σέλτικς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 11η αγωνιστική

19:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30: Novasports 24: Best of Super League

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 23 Νοε 2015 - 9:26

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

19:30: Novasports 1: Super League: Βέροια-Ηρακλής

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Νυρεμβέργη-Μπράουνσβαϊγκ

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Χετάφε-Ράγιο Βαγιεκάνο

21:45: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βανόλι Κρεμόνα-Πιστόια Μπάσκετ

22:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Σάντερλαντ

00:00: ΟΤΕ Sport 6: NCAA: Γουέικ Φόρεστ-Ιντιάνα Χούζιερς

02:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Νιου Γιορκ Νικς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 24 Νοε 2015 - 9:30

Τρίτη 24 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00 OTE Sport 2: UEFA Πρωτάθλημα Νέων, Φάση ομίλων/5η μέρα αγώνων: Μπαρτσελόνα - Ρόμα

19:00 OTE Sport 1: Champions League, 5η αγωνιστική/8ος όμιλος: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Βαλένθια

19:00 OTE Sport 3: Champions League, 5η αγωνιστική/5ος όμιλος: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Λεβερκούζεν

21:45 OTE Sport 2: Champions League, 5η αγωνιστική/6ος όμιλος: Μπάγερν - Ολυμπιακός

21:45 OTE Sport 3: Champions League, 5η αγωνιστική/6ος όμιλος: Αρσεναλ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ

21:45 OTE Sport 5: Champions League, 5η αγωνιστική/5ος όμιλος: Μπαρτσελόνα - Ρόμα

21:45 OTE Sport 6: Champions League, 5η αγωνιστική/7ος όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Τσέλσι

21:45 OTE Sport 7: Champions League, 5η αγωνιστική/7ος όμιλος: Πόρτο - Ντιναμό Κίεβου

21:45 OTE Sport 8: Champions League, 5η αγωνιστική/8ος όμιλος: Λιόν - Γάνδη

05:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Γκόλντεν Στ. Γουόριορς - Λ.Α. Λέικερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλαδα πόλο

19:00 Novasports 1: Στο φιλέ

19:30 Action 24: Blender

20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports Live

21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

21:45 OTE Sport 1: Λεπτό προς Λεπτό - UEFA Champions League

23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 25 Νοε 2015 - 8:47

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

16:00: Novasports 3: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Ορεστιάδα-Παναθηναϊκός

17:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Αστάνα-Μπενφίκα

18:00: ΟΤΕ Sport 6: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ γυναικών – League Round, 3ος αγώνας: Ντιναμό Μόσχας-Αλμπα Μπλάι

18:00: Novasports 1: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Ηρακλής-Παμβοχαϊκός

18:50: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: Μπούντουτσνοστ-Αρης

19:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βόλφσμπουργκ

19:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: ΑΕΚ-Γαλατάσαραϊ

19:45: Novasports 2: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ζενίτ

20:30: Novasports 3: Πρωτάθλημα πόλο Α1 ανδρών: ΝΟΒ-Ολυμπιακός

21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι

21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι

21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Γκλάντμπαχ-Σεβίλλη

21:45: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Αϊντχόφεν

21:45: ΟΤΕ Sport 6: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Ατλέτικο Μαδρίτης-Γαλατάσαραϊ

21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ρεάλ Μαδρίτης

21:45: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Μάλμε-Παρί Σεν Ζερμέν

02:00: ΟΤΕ Sport 2: Κύπελλο Βραζιλίας – Τελικός, 1ος αγώνας: Σάντος Σάο Πάουλο-ΣΕ Παλμέιρας

02:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα – Ημιτελική φάση, 2ος αγώνας: Σάντα Φε-Σπορτίβο Λουκουένο

03:00 ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Χιούστον Ρόκετς-Μέμφις Γκρίζλις

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:30: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: Μπούντουτσνοστ-Αρης (Pre Game Show)

18:30: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: ΑΕΚ-Γαλατασαράι (Pre Game Show)

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 7η αγωνιστική: ΑΕΚ-Γαλατασαράι (Post Game Show)

21:00: Νοvasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι (Pre Game Show)

21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)

23:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show

23:45: ΕΡΤ 1: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – 5η αγωνιστική: Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι (Post Game Show)

avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 26 Νοε 2015 - 10:04

Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

17:00: ΟΤΕ Sport 6: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ γυναικών – League Round, 3ος γύρος: Εξασίμπασι-Τσέμικ Πολίς

18:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Κράσνονταρ-Μπορούσια Ντόρτμουντ

18:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Ρουμπίν Καζάν-Σιόν

19:00: Novasports 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Κίμκι-Μπάγερν Μονάχου

20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Σπάρτα Πράγας-Αστέρας Τρίπολης

20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Σάλκε-ΑΠΟΕΛ

20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Λάτσιο-Ντνίπρο

20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Μονακό-Αντερλεχτ

20:00: ΟΤΕ Sport 6: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Αουγκσμπούργκ-Αθλέτικ Μπιλμπάο

20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Βασιλεία-Φιορεντίνα

20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Καραμπάγκ-Τότεναμ

20:00: Novasports 4: Euroleague – 7η αγωνιστική: Ζιέλονα Γκόρα-Μπαρτσελόνα

20:00: Novasports 6: Euroleague – 7η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ-Στρασμπούρ

21:30: Novasports 3: Euroleague – 7η αγωνιστική: Λιμόζ-Τσεντεβίτα

21:45: Novasports 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές

21:45: ΕΡΤ 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λαμποράλ Κούτσα

22:00: Novasports 1: Euroleague – 7η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Μακάμπι Τελ Αβίβ

22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Λίβερπουλ-Μπορντό

22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Καμπάλα

22:05: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Σέλτικ-Αγιαξ

22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Νάπολι

22:05: ΟΤΕ Sport 6: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Μόλντε-Φενέρμπαχτσε

22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Βιγιαρεάλ-Ραπίντ Βιέννης

22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Εuropa League – 5η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Γκρόνινγκεν

01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα – Ημιτελική φάση, 2ος αγώνας: Ουρακάν-Ρίβερ Πλέιτ

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:30: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League Show

19:00: Novasports 1: Στο φιλέ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – 5η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: Νοvasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

21:00: ΕΡΤ 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λαμποράλ Κούτσα (Pre Game Show)

22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – 5η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

00:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 27 Νοε 2015 - 9:14

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

10:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Αμπου Ντάμπι, Yas Marina: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

14:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Αμπου Ντάμπι, Yas Marina: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Football League ΟΠΑΠ – 10η αγωνιστική: Κέρκυρα-Λαμία

17:45: Novasports 1: Euroleague – 7η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ζαλγκίρις Κάουνας

18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ – 10η αγωνιστική: Πανσερραϊκός-Ζάκυνθος

19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Μπράουνσβαϊγκ-Μόναχο 1848

19:45: Novasports 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Πινάρ Καρσίγιακα-Παναθηναϊκός

19:45: Novasports 7: Euroleague – 7η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ντίναμο Σάσαρι

21:00: Novasports 4: Euroleague – 7η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης

21:30: OTE Sport 1: Bundesliga: Ντάρμσταντ-Κολωνία

21:30: ΟΤΕ Sport 1: La Liga: Λεβάντε-Ρεάλ Μπέτις

21:30: Νovasports 3: Ligue 1: Λιόν-Μονπελιέ

21:45: Novasports 2: Euroleague – 7η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-Μπάμπεργκ

22:30: Novasports 7: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Νασιονάλ Μαδέιρα-Μαρίτιμο

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Ιντιάνα Πέισερς-Σικάγο Μπουλς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:00: ΕΡΤ 2: Europa League ΕΡΤ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Top Spin

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Νοvasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 28 Νοε 2015 - 8:31

Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:50 OTE Sport 5: Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Πάντερμπορν - Μόναχο 1860

14:50 OTE Sport 5: Formula 1: Προκριματικά

15:00 Novasports 3: Super League: Ατρόμητος - Πναθρακικός

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν - Χέρτα

16:30 OTE Sport 5: Bundesliga: Βέρντερ - Αμβούργο

16:30 OTE Sport 6: Bundesliga: Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ

16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Μάιντς - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης

16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Ανόβερο - Ινγκολσταντ

16:30 Novasports 4: Ρώσικο Πρωτάθλημα: Τέρεκ Γκρόζνι - Ζένιτ

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον

17:00 OTE Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα - Σοσιεδάδ

17:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Αρης

17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ Α2: Δόξα Λευκάδας - Προμηθέας

17:15 Novasports 1: Super League: Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

18:00 Novasports 3: Volley League Πάμε Στοίχημα: Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός

18:00 Novasports 7: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμάν - Τρουά

19:00 OTE Sport 3: Serie A: Τορίνο - Μπολόνια

19:00 OTE Sport 7: Football League ΟΠΑΠ: Παναχαϊκή - ΑΕΛ

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Λέστερ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

19:30 Novasports 4: Πόλο Ανδρών, LEN Champions League: Ολυμπιακός - Πριμόριε Ριέκα

19:30 Novasports 2: Super League: Ηρακλής - Παναθηναϊκός

20:45 Novasports 7: Ολλανδικό πρωτάθλημα: Εξέλσιορ - Φέγενορντ

21:00 Novasports 1: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ - Μπαστιά

21:30 OTE Sport 2: La Liga: Μάλαγα - Γρανάδα

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Μίλαν - Σαμπντόρια

22:45 Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Τοντέλα - Πόρτο

23:00 OTE Sport 7: La Liga: Λας Πάλμας - Λα Κορούνια

23:05 OTE Sport 6: La Liga: Θέλτα - Σπόρτινγκ Χιχόν

03:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Σαν Αντόνιο Σπερς - Ατλάντα Χοκς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα/Λεπτό προς λεπτό

16:30 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ/ΑΕΚ - Αρης: Pre Game Show

19:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ/ΑΕΚ - Αρης: Post Game Show

21:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 29 Νοε 2015 - 8:18

Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Χετάφε-Βιγιαρεάλ

13:00: ΟΤΕ Sport 4: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Βαρέζε

14:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Τότεναμ-Τσέλσι

14:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σαραγόσα-Λαμποράλ Κούτσα

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Νυρεμβέργη

14:00: ALPHA: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Αμπου Ντάμπι, Yas Marina: Αγώνας

14:45: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Αμπου Ντάμπι, Yas Marina: Αγώνας

15:00: Novasports 2: Super League: ΑΕΚ-Παναιτωλικός

15:30: Novasports 7: Eredivisie: Τσβόλε-Αγιαξ

16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Ρόμα-Αταλάντα

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Serie A: Κιέβο-Ουντινέζε

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Φροζινόνε-Βερόνα

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Τζένοα-Κάρπι

16:05: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Γουέστ Χαμ-Γουέστ Μπρόμιτς

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Εϊμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης

17:00: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Καβάλα-Ολυμπιακός

17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 βόλεϊ γυναικών: Αρης-Πανναξιακός

17:15: Novasports 2: Super League: Λεβαδειακός-Ξάνθη

17:15: Novasports 4: Super League: Πλατανιάς-Βέροια

17:45: Novasports 6: Eredivisie: Αϊντχόφεν-Αλκμααρ

18:00: Novasports 7: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: ΠΑΟΚ-Κηφισιά

18:15: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Λίβερπουλ-Σουόνσι

18:15: ΟΤΕ Sport 7: Premier League: Νόριτς-Αρσεναλ

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Σάλκε

19:00: ΟΤΕ Sport 5: FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross 2015 – Αργεντινή: Αγώνας

19:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Εμπολι-Λάτσιο

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ράγιο Βαγεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο

19:30: Novasports 1: Super League: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπιλμπάο Μπάσκετ-Ρεάλ Μαδρίτης

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σεβίλλη-Βαλένθια

21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Παλέρμο-Γιουβέντους

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Μαρσέιγ-Μονακό

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Μινεσότα Τίμπεργουλβς

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Τορόντο Ράπτορς-Φοίνιξ Σανς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΟΤΕ Sport 5: Eκπομπή Grand Prix 2015

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 12η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:30: Novasports 24: Best of Super League

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Δευ 30 Νοε 2015 - 9:57

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

18:00: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Λαύριο-Παναθηναϊκός

18:00: Novasports 3: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ντινάμο Μόσχας-Λοκομοτίβ Μόσχας

19:30: Novasports 1: Super League: ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΟΚ

20:00: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Σασουόλο-Ιντερ

21:00: Novasports 2: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας-Μπελενένσες

21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Καρλσρούη-Λάιπτσιχ

21:45: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πέζαρο-Βανόλι Κρεμόνα

22:00: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Νάπολι-Ιντερ

23:00: ΟΤΕ Sport 2: Απονομή ποδοσφαιρικών βραβείων ισπανικού πρωταθλήματος 2014-15

23:00: Novasports 2: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Μπράγκα-Μπενφίκα

03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σικάγο Μπουλς-Σαν Αντόνιο Σπερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

19:30: Action 24: Blender

20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: Νοvasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τρι 1 Δεκ 2015 - 8:46

Τρίτη 1 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

11:30 ΕΡΤ 2: Τελετή αφής παράδοσης χειμερινών Ολυμπιακών Αγώνων Νέων, Λιλεχάμερ

15:00 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας: 2η φάση/2η αγωνιστική: Νέος Αχαρναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα

15:00 OTE Sport 2: Κύπελλο Ελλάδας: 2η φάση/2η αγωνιστική: Πανθρακικός - Ολυμπιακός Βόλου

17:15 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας: 2η φάση/2η αγωνιστική: Πανιώνιος - Ζάκυνθος

17:15 OTE Sport 2: Κύπελλο Ελλάδας: 2η φάση/2η αγωνιστική: Λαμία - Ατρόμητος Αθηνών

18:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: ΠΑΟΚ - Φίλιππος Βέροιας

18:30 OTE Sport 4: Eurocup Φάση ομίλων: Νίζνι Νόβγκοροντ - ΑΕΚ

19:30 OTE Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας: 2η φάση/2η αγωνιστική: Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας

20:00 Novasports 2: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ανζέ-Παρί Σεν Ζερμέν

20:00 Novasports 3: Πόλο Ανδρών FINA World League/3η Αγωνιστική: Ελλάδα-Ουγγαρία

21:30 OTE Sport 6: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League: Νόλικο - ΠΑΟΚ

21:30 OTE Sport 7: Βόλεϊ Ιταλικό Πρωτάθλημα: Πιατσέντσα - Μόντσα

22:00 Novasports 1: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ-Λιόν

02:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Κλίβελαντ Καβαλίερς - Γουάσινγκτον Γουίζαρντς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα Πόλο

19:00 Novasports 1: Στο Φιλέ

19:30 Action 24: Blender

20:30 OTE Sport 4: Pick n' Roll

20:30 Action 24: Sports

21:00 Novasports 1: Ωρα των Πρωταθλητών

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Τετ 2 Δεκ 2015 - 9:12

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Λεβαδειακός-Κέρκυρα

15:00: ΟΤΕ Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ξάνθη

15:00: ΟΤΕ Sport 2: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Κισσαμικός-Αστέρας Τρίπολης

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης

17:15: ΟΤΕ Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: ΑΕΚ-Πανελευσινιακός

17:30: EΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης – Νετάνια, Ισραήλ: Πισίνα 25μ. - Ημιτελικοί-Τελικοί (1η ημέρα)

18:00: ΟΤΕ Sport 6: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ ανδρών – League Round, 3ος αγώνας: Ζενίτ Καζάν-Χάλκμπανκ Αγκυρας

18:50: ΕΡΤ 3: Eurocup – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Αρης-Ούνικς Καζάν

19:30: ΟΤΕ Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Παναιγιάλειος-Ολυμπιακός

19:45: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Πινάρ Καρσίγιακα

20:00: Novasports 1: Ligue 1: Μονακό-Καέν

20:00: Novasports 2: Eurocup – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Μπεσίκτας-ΠΑΟΚ

21:15: ΟΤΕ Sport 5: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Φλένσμπουργκ Χάντεβιτ-Ράιν Νέκαρ Λέβεν

21:30: Novasports 4: Κύπελλο Βελγίου – Φάση των «16»: Σταντάρ Λιέγης-Σιντ Τρούιντεν

22:00: Novasports 1: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ουνιάο Μαδέιρα-Πόρτο

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Λιλ-Σεντ Ετιέν

02:00: ΟΤΕ Sport 2: Κύπελλο Σουνταμερικάνα – Τελικός, 1ος αγώνας: Ουρακάν-Σάντα Φε

02:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Βραζιλίας – Τελικός, 2ος αγώνας: ΣΕ Παλμέιρας-Σάντος Σάο Πάουλο

05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Ιντιάνα Πέισερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Πεμ 3 Δεκ 2015 - 12:46

Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

15:00: ΟΤΕ Sport 1: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Εργοτέλης-Παναιτωλικός

15:00: ΟΤΕ Sport 2: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Βέροια-Καλλιθέα

15:00: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: ΑΕΛ Καλλονής-Πανσερραϊκός

16:00: Novasports 1: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Αμκαρ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

17:15: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: ΑΟ Χανίων-ΠΑΟΚ

17:30: EΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης – Νετάνια, Ισραήλ: Πισίνα 25μ. - Ημιτελικοί-Τελικοί (2η ημέρα)

19:30: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Ελλάδας – 2η φάση, 2η αγωνιστική: Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός

20:00: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Τσεντεβίτα-Αναντολού Εφές

20:00: Novasports 6: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Ντινάμο Σάσαρι-Μακάμπι Τελ Αβίβ

21:30: Novasports 7: Κύπελλο Βελγίου: Κλαμπ Μπριζ-Λόκερεν

21:30: Novasports 4: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Λιμόζ

21:45: Novasports 3: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

21:45: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

22:00: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο

04:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μέμφις Γκρίζλις-Σαν Αντόνιο Σπερς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:30: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

21:00: Νοvasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Παρ 4 Δεκ 2015 - 8:31

Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

17:30: EΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης – Νετάνια, Ισραήλ: Πισίνα 25μ. - Ημιτελικοί-Τελικοί (3η ημέρα)

18:00: Novasports 2: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Λοκομοτίβ Μόσχας-Ουράλ

19:00: Novasports 1: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ζιελόνα Γκόρα

19:30: OTE Sport 7: Bundesliga: Νυρεμβέργη-Πάντερμπορν

21:00: Novasports 4: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-Ουνικάχα Μάλαγα

21:00: Novasports 6: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Χίμκι

21:30: Novasports 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Μπάγεν Μονάχου

21:30: Novasports 3: Ligue 1: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν

21:30: OTE Sport 1: Bundesliga: Σάλκε-Αννόβερο

21:45: ΟΤΕ Sport 2: Serie A: Λάτσιο-Γιουβέντους

21:45: ΕΡΤ 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα

04:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Κλίβελαντ Καβαλίερς

06:00: ΟΤΕ 6: Αμερικανικό κολλεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Ορεγκον-UNLV

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

19:30: Action 24: Blender

20:30: Action 24: Sports Live

21:00: ΕΡΤ 2: Euroleague – Φάση ομίλων, 8η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα (Pre Game Show)

21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

23:45: Novasports 2: Super Euroleague

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Σαβ 5 Δεκ 2015 - 9:03

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Φράιμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου

14:45 OTE Sport 1: Premier League: Στόουκ - Μάντσεστερ Σίτι

15:00 Novasports 3: Super League: Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής

15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Αργους

16:00 OTE Sport 5: Serie A: Τορίνο - Ρόμα

16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Γκλάντμπαχ - Μπάγερν

16:30 OTE Sport 4: Bundesliga: Χέρτα - Λεβερκούζεν

16:30 OTE Sport 6: Bundesliga: Αμβούργο - Μάιντς

16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Κολωνία - Αουγκσμπουργκ

16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Ινγκολσταντ - Χόφενχαϊμ

17:00 OTE Sport 1: Premier League: Αρσεναλ - Σάντερλαντ

17:00 OTE Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε

17:00 Novasports 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Απόλλων Πάτρας Carna - ΠΑΟΚ

17:15 Novasports 1: Super League: Ξάνθη - Πλατανιάς

17:30 ΕΡΤ 2: Κολύμβηση, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα/πισίνα 25 μ.: Ημιτελικοί - Τελικοί

18:00 Novasports 3: Βόλεϊ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

18:00 Novasports 6: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν - Ανζέ

18:30 OTE Sport 7: Χάντμπολ, EHF Champions League Ανδρών: MOL-Pick Σέγκεντ - Ράιν Νέκαρ Λέβεν

19:15 OTE Sport 2: La Liga: Γρανάδα - Ατλέτικο Μαδρίτης

19:30 Novasports 2: Super League: Πανθρακικός - Ολυμπιακός

19:30 OTE Sport 1: Premier League: Τσέλσι - Μπόρνμουθ

19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Βόλφσμπουργκ - Ντόρτμουντ

19:30 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ Α2: Πανερυθραϊκός - Κύμη

20:30 Novasports 6: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο - Π.Φερέιρα

20:45 Novasports 7: Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Φίτεσε - Αϊντχόφεν

21:00 Novasports 1: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά - Μονακό

21:00 Novasports 3: Volley League Πάμε Στοίχημα: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

21:30 OTE Sport 2: La Liga: Βαλένθια - Μπαρτσελόνα

21:45 OTE Sport 1: Serie A: Ιντερ - Τζένοα

21:45 Novasports 4: Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Χερενφέιν

22:15 OTE Sport 6: Μπάσκετ, NCAA: Αριζόνα - Γκονζάγκα

22:45 Novasports 7: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο - Σπόρτινγκ Λ.

23:00 OTE Sport 7: La Liga: Λα Κορούνια - Σεβίλλη

23:05 OTE Sport 8: La Liga: Μπέτις - Θέλτα

00:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Τορόντο Ράπτορς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

12:00 ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

18:30 OTE Sport 3: Στον Ρυθμό των Ντέρμπι/Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ: Pre game

21:30 OTE Sport 3: Στον Ρυθμό των Ντέρμπι/Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ: Post game

21:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Default Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

Δημοσίευση από christoffe Την / Το Κυρ 6 Δεκ 2015 - 9:22

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2015

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εϊμπάρ

13:00: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ντίναμο Σάσαρι-Τρέντο

13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Μπολόνια-Νάπολι

14:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης-Μούρθια

14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Καϊζερσλάουτερν-Ζανκτ Πάουλι

15:00: Novasports 2: Super League: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

15:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα βόλεϊ Α1 γυναικών: ΟΠ Ρεθύμνου-ΑΟ Θήρας

15:30: Novasports 4: Eredivisie: Φέγενορντ-Χεράκλες

16:00: OTE Sport 1: Serie A: Φιορεντίνα-Ουντινέζε

16:00: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Βερόνα-Εμπολι

16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αναντολού Εφές-Τραμπζονσπόρ

16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Αταλάντα-Παλέρμο

16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Φροζινόνε-Κιέβο

16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Στουγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης

17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Βιγιαρεάλ-Ράγιο Βαγιεκάνο

17:15: Novasports 2: Super League: ΑΕΚ-ΑΕΛ Καλλονής

17:15: Novasports 3: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός

17:30: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης – Νετάνια, Ισραήλ: Πισίνα 25μ. - Ημιτελικοί-Τελικοί (5η ημέρα)

18:00: OTE Sport 1: Premier League: Νιούκαστλ-Λίβερπουλ

18:00: Novasports 4: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ

18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αϊντραχτ Φρανκφούρτης-Ντάρμσταντ 98

19:00: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-ΑΕΚ

19:00: ΟΤΕ Sport 5: Football League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ-Κέρκυρα

19:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Σαμπντόρια-Σασουόλο

19:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ: Νίνφα Λατίνα-LPR Πιατσέντζα

19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Λας Πάλμας

19:30: Novasports 1: Super League: Βέροια-Παναθηναϊκός

20:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μανρέσα-Μπαρτσελόνα

21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μάλαγα

21:45: OTE Sport 1: Serie A: Κάρπι-Μίλαν

22:00: Novasports 2: Ligue 1: Σεντ Ετιέν-Ρεν

22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ: Μέμφις Γκρίζλις-Φίνιξ Σανς

01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ: Γουάσινγκτον Γουίζαρντς-Ντάλας Μάβερικς

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

18:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Pre Game Show)

21:00: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Post Game Show)

21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

πηγή sentragoal.gr
avatar
christoffe
Active Member
Active Member

Άντρας Τόπος : Κεντρική Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1398


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης